reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Dziewczyny jesten przerazona. Zaluje, ze poszlam na ta wizyte. Jest zarodek, serduszko pulsuje, ale dalej ma 3 mm tyle co w piatek!! W piatekwyliczyl wiek ciazy na 5+6 a dzisisj tyle samo!! Czy to mozliwr ze zarodek nie rosnie a serce pracuje? Czy to mozliwe ze taka roznica jest przez aparat do usg?? W piate nie mogl znalezc zarodka, a dzisiaj pokazal sie od razu... Boze bie wiem co myslec. Kolejna wizyta 11 maja, nie dam rady do tego czasu :(
Daga spokojnie. W piątek byłaś u i innego lekarza i na innym aparacie miałaś robione usg. Dużo zależy od usg i tak jak powinno się robić badania w jednym laboratorium, tak usg powinno się robić na jednym aparacie.
 
reklama
Kochana ja mysle ze nie potrzebnie sie nakrecasz. Jest serduszko bijace i to wazne. A od piatku do wtorku jest malo dni wiec prosze Cie uspokoj sie i nie mysl negatywnie.
Popieram!! Też mi się wydaje, że to może być kwestia innego sprzętu, innego lekarza no i tego, że to raptem kilka dni. Nie stresuj się, bo to nic dobrego dla dzidzi! Wszystko będzie dobrze!
 
@Velvetka masz rację, każdy sprzęt jest inny, każde laboratorium inne dlatego ważne jest, żeby w miarę możliwości trzymać się jednego lekarza czy laboratorium, bo wtedy można oszczędzić sobie niepotrzebnego stresu.
 
Dziewczyny jesten przerazona. Zaluje, ze poszlam na ta wizyte. Jest zarodek, serduszko pulsuje, ale dalej ma 3 mm tyle co w piatek!! W piatekwyliczyl wiek ciazy na 5+6 a dzisisj tyle samo!! Czy to mozliwr ze zarodek nie rosnie a serce pracuje? Czy to mozliwe ze taka roznica jest przez aparat do usg?? W piate nie mogl znalezc zarodka, a dzisiaj pokazal sie od razu... Boze bie wiem co myslec. Kolejna wizyta 11 maja, nie dam rady do tego czasu :(

Daga spokojnie...może za krótki czas miedzy wizytami, poza tym tak jak dziewczyny pisały badanie robione na różnych sprzętach może być niemiarodajne... nie stresuj maleństwa i siebie. Będzie dobrze
 
Dziewczyny jesten przerazona. Zaluje, ze poszlam na ta wizyte. Jest zarodek, serduszko pulsuje, ale dalej ma 3 mm tyle co w piatek!! W piatekwyliczyl wiek ciazy na 5+6 a dzisisj tyle samo!! Czy to mozliwr ze zarodek nie rosnie a serce pracuje? Czy to mozliwe ze taka roznica jest przez aparat do usg?? W piate nie mogl znalezc zarodka, a dzisiaj pokazal sie od razu... Boze bie wiem co myslec. Kolejna wizyta 11 maja, nie dam rady do tego czasu :(
Stawiałabym na różne aparaty.
 
reklama
Do góry