reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
@Anika85 u mnie też będzie różnica, jeśli wszystko będzie ok... między najmłodszym (potencjalnym) maleństwem a najstarszą Córką będzie 7 lat różnicy. Poza tym dziewczyny też trzymają front razem. Chcą dzidziusia itd, ale zobaczymy jak to będzie.
 
Kochane ja na szybko daje znac, u nas wszystko dobrze, dzis dzidzia ma rowne 12 tyg :)
1522837045-a0ed091e8ccba8ff-aaaaaa.jpeg
Kochana to super, że wszystko dobrze, oby było tak zawsze! [emoji813]

2018-08-31-003-005.jpg
 
Misza tak nadal odpoczywam ale od prawie tygodnia nie krwawie i nie plamie juz wcale :) tak ze pelnia szczescia.
Super ze u ciebie tak dobrze.masz waleczne malenstwo.
Wlasnie zaraz wyjezdzam na pierwsza wizyte do ginekologa.wedlug miesiaczki ostatniej to 5t4da wedug mnie 23dpo.moze cos tam lekarz zobaczy.prosze trzymajcie kciuki.wizyte mam na 14 ale pewnie bedzie opoznienie.
 
Test może jeszcze ciąży nie wykazać. Poczekaj jeszcze trochę, tak może do 30 dnia cyklu , test będzie bardziej miarodajny. Mi w drugiej ciąży dłuugo nic nie pokazywało, a @ nie było.
Długo, tzn ile? ❤️

Witam się w kolejny dzień cyklu. Już 42.@ dalej nie ma. Cisza jak makiem zasiał. Wieczorem mnie podbrzusze dziwnie boli. Nie jak na @. I mam mega wzdęcia. Ale testy dalej białe. Wiec chyba czas się pogodzić i czekać na @
 
reklama
Do góry