reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Dziewczyny nie wiem co jest grane, ale dzisiaj poranne testy... No nie tego się spodziewalam. Przebija tam jakis cień cienia, ale ledwo widoczny, więc w porownaniu do wczorajszego to niebo a ziemia.
I teraz nie wiem co mam myśleć. Albo jestem jakima ewenementem i mam lepiej stezony mocz wieczorem niz rano, albo wczorajszy test tak bardzo by mnie oszukał?
Powtórzę jeszcze wieczorem i jutro i zobacze co pokażą. Ale przede wszystkim w poniedzialek beta chyba powie mi na czym stoje... Dziwne to wszystko. Może dobrze że mam gości to będę miala zajęcie żeby odciągnąć mysli.
A testy tej samej firmy ? 10ml najlepiej pokażą, bo mi 25 nie pokazywały na początku a w ciąży byłam
 
A testy tej samej firmy ? 10ml najlepiej pokażą, bo mi 25 nie pokazywały na początku a w ciąży byłam

Kochana wszystkie nordtesty 10... Jutro może uda mi sie podejść na bete jak już odprowadze gości na dworzec, ale zaczynam już się oswajac z myślą ze mozliwe ze ten pierwszy test mnie tak perfidnie oszukal.
 
reklama
Hej dziewczyny zrobiony w czwartek popołudniu. Dołączam do lipcowych mam. Po poronieniu 2lata temu wierzę, że wszystko będzie dobrze.
 

Załączniki

  • IMG-20191031-WA0018.jpeg
    IMG-20191031-WA0018.jpeg
    591 KB · Wyświetleń: 106
Do góry