reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
25 dzien cyklu, i teoretycznie 6 dzien po owulacji
Przed robieniem tych badań czyli 3 dni po owulacji mialam usg i lekarz twierdzi ze chyba była owulacja i to z lewego jajnika. To byl 21 dzień cyklu.
Tak niski progesteron wskazuje na brak owulacji. Jak stwierdził że była owu?widział pęcherzyk?
 
reklama
Wygląda na spadek tuż przed @, ciężko po tym wróżyć czy była owulacja, zaufalabym ginowi, bo widział na USG, czy byly pozostałości pękniętego pęcherzyka. Nie wiem w jakim tempie spada LH po owulacji. Raczej nie nastawialabym się na ciążę przy tym poziomie hormonu. Mówił coś o grubości endometrium? Szkoda, że nie miałaś pełnego monitoringu, wiedziałabys jak rósł pęcherzyk.
Starajaca2018 pokazywała poziom progesteronu a nie LH (hormon luteinizujący). Progesteron w tym dniu cyklu powinnien mieć najwyższe stężenie. Ja jak badałam ostatnio to miałam na poziomie 14
 
Pomożecie? Bo się przerazilam.
Ktoś tu pisał wcześniej o toksoplazmozie
 

Załączniki

  • Screenshot_2019-08-15-12-52-57-623_com.android.chrome.png
    Screenshot_2019-08-15-12-52-57-623_com.android.chrome.png
    49,3 KB · Wyświetleń: 89
Starajaca2018 pokazywała poziom progesteronu a nie LH (hormon luteinizujący). Progesteron w tym dniu cyklu powinnien mieć najwyższe stężenie. Ja jak badałam ostatnio to miałam na poziomie 14
Tak, masz rację, źle napisałam, chodzili mi o progesteron, po owu już powinien spadać, nie wiem jak szybko, 14 to ja miałam na początku ciąży.
 
reklama
Hej. Pomóżcie mi bo zgłupiałam. W lipcu miałam 3 dniowe plamienia (27dc) i uznałam to za okres. Teraz w sierpniu @ powinna przyjść za 3 dni(30dc) ale tydzień temu miałam 5 dniowe brązowe plamienia(18dc) i tak się zastanawiam czy to była @ zwłaszcza że badania wyszły jak na zdjęciu i czy w lipcu to była @ a tydzień temu była @ wtedy byłby 45dc zwłaszcza że kiedyś już taki długi cykl miałam.
IMG_20190815_171223.jpeg
 
Do góry