reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
I prolaktyna tez
Cześć.. Ja mam podobnie. Plamię 3-5dni przed @ . Lekarze na razie uważają że taka moja natura ale ja wiem że coś jest nie tak :/ za niedługo umawiam się do nowego lekarza. Progesteron robiłaś?
Cześć.. Ja mam podobnie. Plamię 3-5dni przed @ . Lekarze na razie uważają że taka moja natura ale ja wiem że coś jest nie tak :/ za niedługo umawiam się do nowego lekarza. Progesteron robiłaś?
Tak,progesteron robiłam i wszystkie inne możliwe hormony. Wcześniejsi lekarze tez bagatelizowali sprawę. Jeśli nie przejdzie czeka mnie niestety zabieg
 
Hejka. Dzisiaj 27 dzień cyklu przy 30 dniowych. 11 dni po zastrzyku ovitrelle.. Zrobiłam test, wyszła mega blada kreska której nawet aparat nie chce uchwycić... Pojechalam na betę by nie robić zludnych nadzieji... I teraz czekanie do 16 na wyniki...
Pozdrawiam wszystkie oczekujące na 2 kreski i te które są w trakcie oczekiwań na maleństwo :*
 
Hejka. Dzisiaj 27 dzień cyklu przy 30 dniowych. 11 dni po zastrzyku ovitrelle.. Zrobiłam test, wyszła mega blada kreska której nawet aparat nie chce uchwycić... Pojechalam na betę by nie robić zludnych nadzieji... I teraz czekanie do 16 na wyniki...
Pozdrawiam wszystkie oczekujące na 2 kreski i te które są w trakcie oczekiwań na maleństwo :*
Trzymam kciuki! [emoji8]
 
Hejka. Dzisiaj 27 dzień cyklu przy 30 dniowych. 11 dni po zastrzyku ovitrelle.. Zrobiłam test, wyszła mega blada kreska której nawet aparat nie chce uchwycić... Pojechalam na betę by nie robić zludnych nadzieji... I teraz czekanie do 16 na wyniki...
Pozdrawiam wszystkie oczekujące na 2 kreski i te które są w trakcie oczekiwań na maleństwo :*
Trzymam kciuki za betę!
 
Mój już wyjechał, ryczeć mi się chce bo nie mieliśmy nigdy żadnej rozłąki. Ale musimy dać jakoś radę. Ważne, że będzie przyjeżdżał co weekend a nie co dwa miesiące. Najbardziej to martwi mnie ich droga, tyle wypadków jest i to mnie najbardziej przeraża.
Rozłąki są ciężkie. Przeżywałam to już nie raz. Z czasem się przyzwyczaisz ;)
 
Niby poniżej 10ml świadczy o nieprzebytej owulacji, ale mogę się mylić - lepiej zeby ocenił lekarz :)
Ale to nie mój wynik. Ja nie badalam progesteronu. To jest wynik naszej forumowiczki jednej.
Tak tak to mój wynik :) mi lekarka powiedziała, że jest ok. Dopiero później dowiedziałam się z forum, że nie jest ok. W tym cyklu zrobię ponownie te badanie i idę do innego lekarza.
 
reklama
@Migdalove szkoda, ze maz wyjezdza. Ale wspominalas, ze chcecie razem jechac wiec moze szybko to nastapi. U nas taka rozlaka bardzo zle wplynela na związek, no ale jak trzeba to trzeba...
 
Do góry