reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Narazie 2 miesiące bo biorę ale muszę powiedzieć że jak miałam bardzo różne bo od 25- nawet 40 dni to póki co mam po 29 więc jak narazie działa
No to super. Ja od nowego cyklu chce zacząć zażywać agnus castus i może to mi pomoże na wyregulowanie cyklu.
 
Możesz też spróbować tego cyclodynon naprawdę polecam
W DE tego nie ma chyba bym musiała zobaczyć. A nie znam apteki polskiej która by wysłała za pobraniem do Niemiec. A z mojego konta niemieckiego nie mam możliwości zrobienia przelewu przez konto internetowe do Polski. I w tym jest jedyny problem.
 
Oby ładnie się rozwijał wykresik
emoji6.png
Dzisiaj był niewielki spadek i zmieniło mi czas owulacji z 18dc na 19dc. ;) Ale gdzieś wtedy miałam owulkę. W ogóle długo miałam śluz rozciągliwy.
 
Najważniejsze żeby w tym czasie były przytulanki [emoji16] strasznie trzymam za ciebie kciuki [emoji1696]
Dzisiaj był niewielki spadek i zmieniło mi czas owulacji z 18dc na 19dc. ;) Ale gdzieś wtedy miałam owulkę. W ogóle długo miałam śluz rozciągliwy.
 
No to rzeczywiście problem. Najważniejsze żaby było chociaż coś podobnego o takim działaniu
W DE tego nie ma chyba bym musiała zobaczyć. A nie znam apteki polskiej która by wysłała za pobraniem do Niemiec. A z mojego konta niemieckiego nie mam możliwości zrobienia przelewu przez konto internetowe do Polski. I w tym jest jedyny problem.
 
reklama
Do góry