reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Podkusiło mnie zrobiłam test, ale biel...:-/

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Z tego co pamiętam to 27 dc?? Może za wcześnie?? Może owulacjia się przesunęla i długie zagnieżdżanie jest. Nie namawiam Cię do nakręcania się, bo wiem że to też niedobre. Ale może akurat jest jeszcze jakaś szansa?? Ściskam mocno!! :)
 
Nadal nie wierze ze jestem w ciazy dzs 11dpo lub 12.znowu zrobilam test i pozytywny juz trzeci .druga kreska mega ciemna.Boje sie ze obudze sie a to tylko sen.Mdlosci sa .latam na siku i 17 juz bym spala.Zapisalam sie do ginekologa na 18 kwietniato bedzie juz 8 tydzien.bedzie wszystko widac.Nie pisalam wczesniej ale pawdopodobnie mialam owulacje w dwoch jajnikach.oba bolaly tak samo przed i po owulacji.moze to zwiekszylo szanse na ciaze.Jestem nadal w szoku ze test wszyszedl tak szybko juz w 9dpo.dziewczyny zycze wam abyscie tez ujrzaly 2 kreseczki na tescie .zebyscie poczuly te cudowne uczucie szczescia z tego powodu.milego dnia.
 
Z tego co pamiętam to 27 dc?? Może za wcześnie?? Może owulacjia się przesunęla i długie zagnieżdżanie jest. Nie namawiam Cię do nakręcania się, bo wiem że to też niedobre. Ale może akurat jest jeszcze jakaś szansa?? Ściskam mocno!! :)
Może.. zobaczymy ;-) dzięki wiekie :-)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam sie!

U mnie 15 dc, mam wrazenie, ze juz po owulacji. Dwa dni temu mialam bol silniejszy niz przy niejednym okresie, moze to pecherzyk pekal? Plus czuje ze szyjka zmienila położenie. Staranka byly codziennie wiec po cichu licze, ze moze sie udalo:) odliczam juz dni do testowania.

Rozchorowalam sie, gardlo boli, katar, a zaraz trzeba isc do pracy:( dobrze ze juz piatek.

Milego dnia Wam zycze:*

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trzymam kciuki dziewczyny :*. Ja dziś coś źle się czuje od rana coś mnie rano kuło na dole poleżałam i mi przeszło zjadłam cukierka i mnie zamuliło bee. W środe do gina ale nic nie zobacze bo doktorce usg wysiadło dopiero po świetach ehhh a tak czekałam na to usg a to sobie poczekam bo przed świetami już się do żadnego nie dostane gina
 
reklama
Nadal nie wierze ze jestem w ciazy dzs 11dpo lub 12.znowu zrobilam test i pozytywny juz trzeci .druga kreska mega ciemna.Boje sie ze obudze sie a to tylko sen.Mdlosci sa .latam na siku i 17 juz bym spala.Zapisalam sie do ginekologa na 18 kwietniato bedzie juz 8 tydzien.bedzie wszystko widac.Nie pisalam wczesniej ale pawdopodobnie mialam owulacje w dwoch jajnikach.oba bolaly tak samo przed i po owulacji.moze to zwiekszylo szanse na ciaze.Jestem nadal w szoku ze test wszyszedl tak szybko juz w 9dpo.dziewczyny zycze wam abyscie tez ujrzaly 2 kreseczki na tescie .zebyscie poczuly te cudowne uczucie szczescia z tego powodu.milego dnia.
Ja jak już mi się kiedyś uda;) to też czuję że będzie trudno mi w to uwierzyć :) to musi być niesamowite uczucie...
Owulacjia z 2 jajników... Może bliźniaki  ;) :p a właśnie dziewczyny chciałbyście mieć bliźniaki?? Ja ze względu na większe ryzyko w ciąży bym się bała, ale tak ogólnie to fajna sprawa. Mój mąż się śmieje,żebym się nie martwiła, bo jak się nam uda to będą bliźniaki;) u niego w rodzinie są bliźniaki więc... :p nie no raczej mało prawdopodobne;)
 
Do góry