reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Gosia też wróciłaś [emoji7]
Nie dostałam skierowań, bo i tak mi powiedział, że mimo tego, że NFZ opłaca to i tak on będzie musiał zapłacić za te badania i coś tam coś tam. Że mu te badania nie są potrzebne i dlatego nie da mi skierowania. Także pójdę po prostu na nie prywatnie.
 
reklama
Olaboga [emoji33] ale miejmy nadzieję że teraz już będzie Wam z górki!
Wróciłam wróciłam. :) Ale starania od tego cyklu zawieszone aż do momentu kiedy otrzymamy wyniki, a przede wszystkim musimy je zrobić. :D Kariotypy mamy na NFZ tylko, że kiedy to nie mam pojęcia, czekamy na telefon. :D
 
Olaboga [emoji33] ale miejmy nadzieję że teraz już będzie Wam z górki!
Najpierw pod górkę finansową. :D Chcemy mieć porobione badania ale ceny są kosmiczne
czynnik v leiden i genu protrombiny || - 550zł
MTHFR - 275zł
AZF - 275zł
CRTF (2) i (33) - 1155zł
test wiązania hialuronianem, fragmentacja DNA plemnika, parametry do badania fragmentacji DNA plemnika ~1000zł
Do tego chcę iść na HyCoSy a nie na NFZ na HSG - 600zł

To tak wstępnie. :D Nie liczę monitoringów itp. :)
 
Ale na tą chwilę na kolejny cykl pójdę na pewno na HyCoSy, zbadam MTHFR, i teraz jakoś podlecę na badanie homocysteiny, kwasu foliowego i wit. b 12.
 
Tylko szkoda że to wszystko prywatnie :(
Mogę zrobić je na NFZ ale potrzebuje skierowania, od genetyczki dostaliśmy tylko na kariotypy, zaoszczędzone 770zł. Ale ile czekania... Genetyk był z kliniki więc nic dziwnego, ze tylko na to jedno badanie nam dała skierowanie. ;) Trzeba na innych zarobić. :p No a od ginekologów nie dostanę, bo oni boją się, że zapłacą za badania. A jest tak:
970116
 
Ehhhh
Mogę zrobić je na NFZ ale potrzebuje skierowania, od genetyczki dostaliśmy tylko na kariotypy, zaoszczędzone 770zł. Ale ile czekania... Genetyk był z kliniki więc nic dziwnego, ze tylko na to jedno badanie nam dała skierowanie. ;) Trzeba na innych zarobić. [emoji14] No a od ginekologów nie dostanę, bo oni boją się, że zapłacą za badania. A jest tak:
Zobacz załącznik 970116
 
reklama
Wiesz kochana, u każdego to przebiega inaczej. Są babeczki, które dopiero w 5 ms mają taki brzuch, jak niektóre w 3. Np. ja jestem w 11 tc, pierwsza ciąża i wszyscy się dziwią (ja sama jestem zszokowana) swoim brzuchem. :o Spodnie na guziki niektóre już są za małe, a najwygodniej mi w spodnicach, sukienkach, ewentualnie bardzo miękkich spodniach. Zaczynam po malutku zmieniac garderobe. Czasami się zastanawiam czy gdzieś się nie ukryla druga dzidzia hahaha :-D Z tym, że kurcze na monitoringu owulacji pokazał się tylko jeden pęcherzyk dominujący, który pękł no i na dwóch poprzednich usg ciążowych lekarz zapewnial, że jest to ciaza pojedyncza. Widać taka mija uroda :D
Jest cudny brzusio❤️
 
Do góry