reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Badaliscie się już?
Mój mąż w Polsce miał badania nasienia ale ogólne niby ok i nie kazali robić szczegółowego. Mi odmówiono monitoringu owu i HSG. Obecnie zaczęłam leczenie od podstaw w DE właśnie w czwartek jadę na omówienie wyników hormonalnych 10 maja będę się rejestrowała do ginekologa i będę pytała o skierowanie na badanie nasienia dla męża i po wynikach jeśli wyjdą ok i nadal nie będę w ciąży będę rozmawiać z gin na temat monitoringiem cyklu i o HSG.
 
To już tak konkretnie zaczynasz działać widzę
Mój mąż w Polsce miał badania nasienia ale ogólne niby ok i nie kazali robić szczegółowego. Mi odmówiono monitoringu owu i HSG. Obecnie zaczęłam leczenie od podstaw w DE właśnie w czwartek jadę na omówienie wyników hormonalnych 10 maja będę się rejestrowała do ginekologa i będę pytała o skierowanie na badanie nasienia dla męża i po wynikach jeśli wyjdą ok i nadal nie będę w ciąży będę rozmawiać z gin na temat monitoringiem cyklu i o HSG.
 
To już tak konkretnie zaczynasz działać widzę
W Polsce każdy gin mnie olal. Mimo że miałam zaświadczenie z NFZ że ja po trzech poronieniach mam możliwość zrobienia monitoringu owulacji i HSG z kasy chorych to każdy gin uważał że nie ma podstaw do takich kroków w moim przypadku. Zdecydowaliśmy wyjechać z mężem do DE i od zera zaczęliśmy leczenie tutaj. Tak się na słuchałam że taka wspaniała opieka medyczna jest tutaj że stwierdziłam że nie uwierzę do póki sama się nie przekonam. Narazie mam dobre wrażenie zobaczymy co dalej. Mam już dość starań ale nie poddam się póki jeszcze mam siły i chęci. Pragniecie na dziecko jest chyba większe u mnie niż co kolwiek innego. Mam nadzieję że z pomocą tutejszych specjalistów uda mi się zafasolkowac jeszcze w tym roku.
 
Mam nadzieję że wszystko Ci się tam uda, trzymam kciuki [emoji1696]
W Polsce każdy gin mnie olal. Mimo że miałam zaświadczenie z NFZ że ja po trzech poronieniach mam możliwość zrobienia monitoringu owulacji i HSG z kasy chorych to każdy gin uważał że nie ma podstaw do takich kroków w moim przypadku. Zdecydowaliśmy wyjechać z mężem do DE i od zera zaczęliśmy leczenie tutaj. Tak się na słuchałam że taka wspaniała opieka medyczna jest tutaj że stwierdziłam że nie uwierzę do póki sama się nie przekonam. Narazie mam dobre wrażenie zobaczymy co dalej. Mam już dość starań ale nie poddam się póki jeszcze mam siły i chęci. Pragniecie na dziecko jest chyba większe u mnie niż co kolwiek innego. Mam nadzieję że z pomocą tutejszych specjalistów uda mi się zafasolkowac jeszcze w tym roku.
 
Nie dziękuję żeby nie zapeszac. Napewno dam znać jak będę jakieś rezultaty. No i oczywiście zdam relacje z wizyty która mam za dwa dni u Endo i odbiór wszystkich wyników hormonalnych.
Mam nadzieję że wszystko Ci się tam uda, trzymam kciuki [emoji1696]
 
Mnie chwilę nie było :) praca, wykańczanie domu, przeprowadzka, dzieci.
Ale wracam z nowiną [emoji7]

I witam dużo nowych staraczek [emoji7]
IMG_20190507_195725.jpeg
 
reklama
Do góry