reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
No warto zrobić badania hormonalne. One dużo lubią namieszać w organizmie kobiety. Chętnie bym się pozbyla tych hormonów. Ja za każdym razem jak szłam do Endo sprawdzić hormony nie wyszłam z gabinetu bez płaczu. W czwartek jadę do Endo i będę znała wyniki hormonalne ciekawa jestem czy tym razem z gabinetu będzie mi dane wyjść z uśmiechem na twarzy. Strasznie się denerwuje przed ta wizyta A w czwartek będę tylko klebkiem nerwów. I pewnie przez ten stres nerwy mi się znowu okres przesunie. Czasami to bym siadla i płakała tylko z bez silnosci.
 
No warto zrobić badania hormonalne. One dużo lubią namieszać w organizmie kobiety. Chętnie bym się pozbyla tych hormonów. Ja za każdym razem jak szłam do Endo sprawdzić hormony nie wyszłam z gabinetu bez płaczu. W czwartek jadę do Endo i będę znała wyniki hormonalne ciekawa jestem czy tym razem z gabinetu będzie mi dane wyjść z uśmiechem na twarzy. Strasznie się denerwuje przed ta wizyta A w czwartek będę tylko klebkiem nerwów. I pewnie przez ten stres nerwy mi się znowu okres przesunie. Czasami to bym siadla i płakała tylko z bez silnosci.
W którym dc bada się prolaktynę?
 
Cześć gwiazdy :laugh2:
Przepraszam, ze wczoraj nie dalam znac, ale moj marnotrawny niedoszły mąż wrócił późno i czekała nas poważna rozmowa, hah.
Tescior oczywiscie negatywny.
Brzuch natomiast boli niemiłosiernie :szok:
Także mam nadzieję, ze dostanę na dniach okres bo już leki rozkurczowe ledwo dają radę..
 
Leć do ginekologa niech zrobi usg zbada Cię i da ci leki na wywołanie miesiączki. A masz luteine w domu?
Cześć gwiazdy :laugh2:
Przepraszam, ze wczoraj nie dalam znac, ale moj marnotrawny niedoszły mąż wrócił późno i czekała nas poważna rozmowa, hah.
Tescior oczywiscie negatywny.
Brzuch natomiast boli niemiłosiernie :szok:
Także mam nadzieję, ze dostanę na dniach okres bo już leki rozkurczowe ledwo dają radę..
 
Z tym ginekologiem to nie tak hop siup. Dzis w UK bank holiday, także wszystkie polskie kliniki zamknięte :dry:
Mam ale tylko 15 tabletek, czy jakoś tak. Ostatnio brałam chyba przez 10 dni po dwie. Gdzies mam to zapisane.
 
To jak masz 15 tabletek to zacznij od wieczora i bierz 2x1 może akurat przyjdzie @ luteina ci nie zaszkodzi. Mi gin tłumaczył że jeśli kobieta nie jest w ciąży to luteina powinna wywołać okres max po 3 tabletkach minimum po 1 tabletce. Ja jak wywolywalam okres zawsze tak było że Max po 3 tabletce okres przyszedł. I przerwalam zażywania luteiny.
Z tym ginekologiem to nie tak hop siup. Dzis w UK bank holiday, także wszystkie polskie kliniki zamknięte :dry:
Mam ale tylko 15 tabletek, czy jakoś tak. Ostatnio brałam chyba przez 10 dni po dwie. Gdzies mam to zapisane.
 
Czasami nawet 1 tabletkę wzięłam i wieczorem był już okres. Także coś w tym jest co gin mi powiedział.
 
reklama
Zastanawialam sie nad tym wlasnie.
Tylko, ze wlasnie nie mam pełnego opakowania..
U mnie przychodził dopiero po odstawieniu. :hmm:
Wiec nie wiem czy gdybym wziela przez tydzien powiedzmy po 2, to czy sobie nic bardziej nie poprzestawiam? Jak myślicie? Skoro wczesniej bralam przez 10 dni.
 
Do góry