reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
A ja wciąż czekam na mojego przyszłego męża, który zaraz zostanie tego tytułu pozbawiony. Dzwonilam przed chwila, nadal jest u siostry bo ze szwagrem się 'zagadali'. Jeszcze się śmieje, że oblewa nowego członka rodziny. Ja mu zaraz obleje, niech tylko wróci.
Sama se zaraz pójdę po ten test. :growl: tylko chyba inny.

Dziewczyny. Czy testy owulacyjne można kupić normalnie, stacjonarnie w aptece? Jakie polecacie?
Ja mam chyba faktycznie owulacje. Wlasnie byłam siku i pełno rozciagliwego śluzu. Typowo płodny.
 
A ja wciąż czekam na mojego przyszłego męża, który zaraz zostanie tego tytułu pozbawiony. Dzwonilam przed chwila, nadal jest u siostry bo ze szwagrem się 'zagadali'. Jeszcze się śmieje, że oblewa nowego członka rodziny. Ja mu zaraz obleje, niech tylko wróci.
Sama se zaraz pójdę po ten test. :growl: tylko chyba inny.

Dziewczyny. Czy testy owulacyjne można kupić normalnie, stacjonarnie w aptece? Jakie polecacie?
Ja mam chyba faktycznie owulacje. Wlasnie byłam siku i pełno rozciagliwego śluzu. Typowo płodny.
Testy znajdziesz w rossmanie, w aptece, polecam Facelle lub Domowe Laboratorium. ;) Pewniejszym wyznacznikiem owulacji jest jednak temperatura ciała. :)
 
Trochę choruje i stąd ta wiedza. Przeszłam 3 poronienia. Właśnie dużo osób mówi że w UK jest problem. Jeżeli chodzi o starania o dziecko to w Polsce mnie że tak powiem zlali. Tu w DE poszłam do gin i już na pierwszej wizycie skierowanie do Endo na badania hormonalne. Mam nadzieję że mimo że badania hormonalne u mnie będą ok to nie będzie problemu ze skierowaniem na badanie nasienia szczegółowe monitoring owu i HSG. Tutaj ogólnie chwalą sobie opiekę medyczną w DE. Mam nadzieję że i mi pomogą w zejściu w ciążę i ja utrzymać do końca. Jestem po ślubie za kilka dni będzie 2 lata ale w związku jesteśmy 8 lat i 7 miesięcy. Więc przydałoby się już powiększyć rodzinkę. Gdyby nie poronienie w 2014 roku to mój synek by miał 4 latka bardzo przeżyłam to poronienie można powiedzieć że jeszcze bardziej niż te 2 wcześniejsze. Czasami to mam zalamke ale trzeba walczyć bo samo nie przyjdzie.
Oj siłę to ty masz kobietko. Nie jedna by sie juz poddała. Gratuluję hardu ducha i siły ❤
 
reklama
Dziewczyny proszę o poradę zwariowałam czy coś widzę? Starania pierwszy cykl :) dzień spóźnienia okresu - 2 lekkie plamienie od dwóch dni w ilości minimalnej :) mam jednak wrażenie że zwariowałam
Nie zwariowałas! A może i zwariujesz ze szczęścia. :p są II krechy
 
Do góry