reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Nie badałam, ale ogólnie wątpie by problem był z progesteronem. Coś nie tak albo z moim endometrium albo z plemnikami męża. Musimy to zbadać.
Martusia ma rację. Pewnie wiesz, że za zagniezdzanie i podtrzymanie ciąży odpowiada progesteron. Ja przy swojej biochemicznej miałam i kiepskie endometrium, bo zaledwie 7,3 mm i fatalny progesteron. Dlatego teraz w ciąży, mimo że endometrium było wręcz książkowe do zagniezdzenie zarodka, bo 12.5 mm to lekarz kazał brać od owu duphaston.
 
Martusia ma rację. Pewnie wiesz, że za zagniezdzanie i podtrzymanie ciąży odpowiada progesteron. Ja przy swojej biochemicznej miałam i kiepskie endometrium, bo zaledwie 7,3 mm i fatalny progesteron. Dlatego teraz w ciąży, mimo że endometrium było wręcz książkowe do zagniezdzenie zarodka, bo 12.5 mm to lekarz kazał brać od owu duphaston.
Teraz tego już nie sprawdzę. Na razie starania zawieszone aż się dobrze przebadamy. Muszę ochłonąć, odstresować się i przede wszystkim nie myśleć intensywnie o tym czy się udało czy nie. ;)
 
Masz rację przerwa dobrze wam zrobi i faktycznie warto się przebadać. I zrobić wszystko co jest możliwe by uniknąć poronien i ciaz biochemicznych. W końcu się napewno uda wierzę w to kochana. Trzymam mocno za Was kciuki [emoji110][emoji110]
 
Robiłam we wtorek test i byłam pewna że to już wskazuję na owulacje ale dzisiaj zrobiłam kolejny tak z ciekawości. Co powiecie? Teraz dopiero ta owulacja?
sketch-1556647036994.jpeg
sketch-1556904521636.jpeg
 
reklama
Do góry