reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Takie miałam jeszcze 3 tygodnie temu, mocne, twarde, ładne - swoje naturalne... A jak zaczęły pękać to i rozdwajać się... Ja nie wiem co jest nie tak. Zdrowo się odżywiam ciągle, suplementy biorę. Ale skora i włosy też nie najlepiej wyglądają.
Screenshot_2019-04-30-20-49-21-633_com.miui.gallery.png
 
reklama
Takie miałam jeszcze 3 tygodnie temu, mocne, twarde, ładne - swoje naturalne... A jak zaczęły pękać to i rozdwajać się... Ja nie wiem co jest nie tak. Zdrowo się odżywiam ciągle, suplementy biorę. Ale skora i włosy też nie najlepiej wyglądają.
Zobacz załącznik 967764

@Migdalove życzę Ci połamanych paznokci, jeśli miałby to być pierwsza oznaka ciąży [emoji3]
 
Takie miałam jeszcze 3 tygodnie temu, mocne, twarde, ładne - swoje naturalne... A jak zaczęły pękać to i rozdwajać się... Ja nie wiem co jest nie tak. Zdrowo się odżywiam ciągle, suplementy biorę. Ale skora i włosy też nie najlepiej wyglądają.
Zobacz załącznik 967764
No w ciąży niektóre kobiety narzekają na pogorszenie stanu paznokci, włosów i skóry, także wszystko możliwe :D
 
Ostatnia edycja:
Jak już o paznokciach mowa. Moje naturalne z delikatna powłoka żelowa :) Chociaż ostatnio mi pękły kciuki i środkowy na samym środku (poduszka) się złamał jak w ścianę przywaliłam ale jeszcze nie odpadł
Chyba czas skrócić, bo pękają okropnie :(
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    801,4 KB · Wyświetleń: 101
A to moje naturalne, z tym ze nie żele, a hybrydy. Ja uważam, że bez znaczenia czy to żel, czy hybryda - wszystko ma wpływ na naszą płytkę. W końcu to ingerencja chemii. Ale coś za coś, jeśli chcemy mieć ładne dłonie :D
 

Załączniki

  • IMG_20190430_233657.jpg
    IMG_20190430_233657.jpg
    1,7 MB · Wyświetleń: 94
Dziewczyny macie piękne paznokcie :D ja swoich nie pokażę, bo już sam kształt jest do bani [emoji14]

Filipek jest przepiękny! [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173] niech rośnie zdrowo [emoji8]

Ja już nie śpię, bo kaszel mnie dusi. Leżę w stresie bo przy każdym kaszlnięciu tak mnie bolą jajniki i coś dźga w podbrzuszu, że nie chce powtórek :(
 
reklama
Do góry