reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
No jutro powtorze ;-)
Jak dla mnie ewidentnie widać drugą kreskę... Nie ma co przerabiać. Gratuluję [emoji7]

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Witam Was. chwilkę mnie nie było bo choroba mnie i syna rozłożyła. On ktran, ja zapalenie zatok. Masakra. Chcę już wiosnę !!
Dziś rano byłam pobrać wyniki badań, w poniedziałek wizyta u ginekologa i zobaczymy czy hemo wzrosła po moim faszerowaniu się żelazem, B12 i kwasem foliowym. No i może w końcu poznam płeć. Dzidziuś coraz silniejszy, wczoraj nawet pierwszy raz czułam jego CZKAWKĘ [emoji23] już zapomniałam jakie to śmieszne uczucie. No i przede wszystkim czuje i widzę już regularne ruchy, a nie tylko 'motylki'.
Aga wytestowała, a teraz która pierwsza w kolejce do testowania na dniach ? :*

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
Witam Was. chwilkę mnie nie było bo choroba mnie i syna rozłożyła. On ktran, ja zapalenie zatok. Masakra. Chcę już wiosnę !!
Dziś rano byłam pobrać wyniki badań, w poniedziałek wizyta u ginekologa i zobaczymy czy hemo wzrosła po moim faszerowaniu się żelazem, B12 i kwasem foliowym. No i może w końcu poznam płeć. Dzidziuś coraz silniejszy, wczoraj nawet pierwszy raz czułam jego CZKAWKĘ [emoji23] już zapomniałam jakie to śmieszne uczucie. No i przede wszystkim czuje i widzę już regularne ruchy, a nie tylko 'motylki'.
Aga wytestowała, a teraz która pierwsza w kolejce do testowania na dniach ? :*

f2w39jcg9ne8irhy.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
Tak pamiętam czkawke.moje dzieci miewaly jak bylam w ciazy z nimi czesto.czasami az to troche irytowalo.cudnie byloby to jeszcze poczuć.Ja bede najwczesniej testowac w sobote a na pewno w niedziele bo moja corcia bedzie miala wtedy 13 urodziny.ona tak marzy o rodzenstwie .oj bylaby to dobra wiadomosc.im blizej testowania ja coraz bardziej boje sie rozczarowania.
 
Ale mam doła dzisiaj przez ten test. .... teraz myślę że chyba nigdy się nie uda..... jednak gdzieś podświadomie czuję że @ nie przyjdzie. Chyba że sobie uroilam... ale kolejnego testu nie zrobię aż w następny wtorek o ile @ się nie pojawi nawet nie kupuje testu żeby mnie nie kusilo tak jak ten buuuu :-(
 
Dziewczyny.. jesli sie udalo to jestem w szoku bo ja nie znam swoich cykli, nic nie licze nic nie sprawdzam.. sluchalam sie organizmu. Jak mialam ochote na seks to dzialalismy po prostu i jak mąż miał wieksze niz zawsze ciagoty (podobno jakos hormony dzialają i pobudzają)
No i bylby to pierwszy cykl.. bo staramy sie od 3 tyg gdzies..

Podobnie jak u nas. Kochaliśmy się kiedy była ochota, ile razy chcieliśmy i w pierwszym cyklu zaskoczyło, a nawet myślałam że nie było owu bo zero śluzu, a zawsze był ;p
 
Nie wiem jak obliczyc tydzien ciazy.. bo 6.02.18 mialam @ i niby jakos 7tydzien? A staramy sie od 3.. tyle ze cykle mam 45 dni srednio..

Ja miałam okres dokładnie 6.02 i kończę dzisiaj 6 tydzień, ale ja mam cykle 28-9 dni, więc nie wiem czy w Twoim wypadku tak to można liczyć...

Gratuluję ;)
 
Ale mam doła dzisiaj przez ten test. .... teraz myślę że chyba nigdy się nie uda..... jednak gdzieś podświadomie czuję że @ nie przyjdzie. Chyba że sobie uroilam... ale kolejnego testu nie zrobię aż w następny wtorek o ile @ się nie pojawi nawet nie kupuje testu żeby mnie nie kusilo tak jak ten buuuu :-(

Nie martw się, może to za wcześnie!
Ja wiedziałam, że jestem w ciąży, bo robiłam betę a pozytywny test wyszedł mi po kilku dniach - nawet cienia nie było wcześniej i to na takim z czułością 10. A jaki test robiłaś?
^^bobo test strumieniowy o czułości 10 nie nadaje się do niczego ;p
 
@piorunem robiłam test firmy AMIL pisało że czułość 10 także wydaje mi się że jak coś to powinno już coś wyjść. .....
chyba że znowu mój cykl się rozregulowal kiedyś @ opoznila się 9 dni ale wtedy ciężko pracowałam i miałam rozregulowany cykl ale od 3 cykli jest w porządku, no nic mi nie pozostaje jak czekać nadal na rozwój sytuacji
 
reklama
Nie martw się, może to za wcześnie!
Ja wiedziałam, że jestem w ciąży, bo robiłam betę a pozytywny test wyszedł mi po kilku dniach - nawet cienia nie było wcześniej i to na takim z czułością 10. A jaki test robiłaś?
^^bobo test strumieniowy o czułości 10 nie nadaje się do niczego ;p
Miałam dokładnie tak samo i często o tym wspominam testującym [emoji4] wiedziała. Że jestem w ciąży bo zrobiłam betę a test nawet o czułości 10 wyszedł dopiero po 4 dniach i to cień...gdybym nie wiedziała to napewno zdarzyła tym go wyrzucić do kosza. Bądź dobrej myśli

nzjdyx8dtnebih09.png
 
Do góry