reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
mamunia86 pięknie piszesz :) to nie jest tak że ja zakładam, że któreś z nas się zakocha ale wykluczyć tego nie mogę. Po prostu nie wiem co będzie za lat 20 i czy będę w stanie walczyć jeśli cos się zmieni. Tyle ile ludzi tyle będzie historii i każdy będzie miał inne zdanie, a każda historia ma inne zakończenie
 
Czesc ! :)
Postanowilam dolaczyc do jakies grupki wsparcia :) W tamtym roku nalezalam do jednej,ale nie wychodzilo I postanowilismy pozostawic to w rekach czasu. Teraz sie dzieja troszke dziwne rzeczy z ktorymi wczesniej sie nie spotkalam,ale raczej I ten cykl byl bez pozytywnego zaskoczenia,choc pewne rzeczy nie daja mi spokoju.
Patrycja, 19 lat, Warszawa, nastepna @ 13.04.18, cykl staran 13, dzieci 0
 
Od razu dołączając do Was mam pytania, może będziecie znały odpowiedź i rozwiejecie moje wątpliwości :) Generalnie ostatnią @ miałam 15.02-18.02, wszystko normalnie, nowy cykl, postawiliśmy na ten miesiąc więc staraliśmy się średnio co drugi dzień współżyć, 26.02 wypadała owulacja, mój cykl trwa 28 dni , @ 4 dni (tylko dwa razy zdarzyło mi się, że okres wydłużył się o 2 dni ale było to rozpoczęcie współżycia i zmiana klimatu). Nowy cykl miał rozpocząć się 15.03,zawsze zaraz po owu pojawiały się bóle piersi i były wrażliwe na dotyk i to one przypominały mi zawsze o nadchodzącej @, za to 1 i 2 dzień @ bez silnych leków przeciwbólowych ani rusz (od początku tak miałam). Za to tym razem od owu żadnych zapowiadań, żadnych bóli,za to ospałość, w pracy ciągle chodziłam i ziewałam, mogłam zasypiać na stojąco, no i częściej zaczęłam odwiedzać toaletę. 16.03 z rana pojawiły się mdłości i omdlenia,było mi bardzo słabo i męczyło mnie do wymiotów, zaczął mnie boleć brzuch, ale ustał po jakies pół godziny i nie był tak mocny jak przy @. Lekarz zlecił badanie morfologii i moczu. I po powrocie od lekarza dostałam brązowego plamienia, a po kilku godzinach jasnoróżowego krwawienia, które przerodziło się w standardową @. Kiedy wyczułam piwo, automatycznie zbierało mi się do wymiotów, a kolejne dni (tj. 17.03 i 18.03) z rana musiałam od razu po obudzeniu coś zjeść bo mnie troche mdliło. Od piątku czasami zakręci mi się w głowie i niektóre zapachy poruszają mój żołądek. Test robiony 16.03 ale negatywny. Myślicie, że to było po prostu jakieś opóźnienie? Nie wiem czy jest sens powtarzać test skoro okres się pojawił, trochę inny niż zwykle, ale jednak. Wciąż męczy mnie to od czego te mdłości i omdlenia. Na wizytę muszę czekać do przyszłego tygodnia, dlatego próbuje się czegoś łapać,żeby nie oszaleć z niewiedzy co się może dziać.
 
@piorunem robiłam test firmy AMIL pisało że czułość 10 także wydaje mi się że jak coś to powinno już coś wyjść. .....
chyba że znowu mój cykl się rozregulowal kiedyś @ opoznila się 9 dni ale wtedy ciężko pracowałam i miałam rozregulowany cykl ale od 3 cykli jest w porządku, no nic mi nie pozostaje jak czekać nadal na rozwój sytuacji

Poczekaj i zrób następny ;) mi o czułości 10 kilka dni po pozytywnej becie pokazał dosłownie cień, a taki zwykły innej firmy już całkiem ładną kreskę...
 
reklama
Hej. Wróciłam z Poznania od doktorki i musiałam dokończyć prace, wiec dopiero tearaz pisze. A więc najważniejsze, to jest pęcherzyk 18,5 mm, zapisała Ovitrelle i już zapodałam ;). A co do tsh to była bardzo zdziwiona, że zwiększyli mi dawkę w szpitalu. Kazała odstawić na 3 dni i brać tylko 50-tkę + selen. Za 4 tygodnie mam sprawdzić.
Ale trochę zniesmaczona jestem jej podejściem co do tych moich wyników. Nawet nie przejrzała tych wcześniejszych bardziej wnikliwie a powinna, skoro całą teczkę jej zawiozłam to w jakimś celu :mad:. Z tego wszystkiego zapomniałam zapytać czy brać tabletkę na tarczyce przed badaniem czy nie. Endometrium jak zapytałam, to tylko rzekła, że odpowiednie. W piątek znowu Poznań (zbankrutuje:p) i kontrola czy pękł bąbelek ;)
Dobranoc...
No niestety mało jest lekarzy, chcących zrobić jakąś głębszą analizę wyników. Ale dobrze, że działania są podjete;) Mam nadzieję, że bąbelek pęknie a potem powstanie z niego coś pieknego:);) co do tabletek przed badaniem, to nie należy jej brać, bo wynik będzie zafałszowany. W dniu badania tabletkę bierze się już po pobraniu krwi.
 
Do góry