reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Czasem odczuwalam lekki, krótkotrwały ból, ale dziś w nocy aż się wystraszylam, że wszystko stracone. Na szczęście przeszło. Dupka też lykam.
Ja mam dokładnie tak samo, też biorę dupka I kilka razy w ciągu dnia zdarza mi się taki mocny ból. W nocy również. Mi lekarz powiedział, że w związku z niższym progesteronem zarodek niżej niż normalnie się zagniezdza i to też może wpływać na ten ból. Dostałam większą dawkę i jest lepiej.
 
reklama
Ja nie wiem kiedy owulacja, kupiłam testy owulacyjne ale ich nie robiłam w końcu [emoji14]
Rzucamy się na siebie z mężem i to jest super :D ale on chory nadal także na zapłodnienie raczej nie mam co liczyć;) ale reset się przyda :D
Dziś 11 dc, śluz już wodnisty więc będziemy się kochać żeby nie wyjść z wprawy :D
 
Ja mam dokładnie tak samo, też biorę dupka I kilka razy w ciągu dnia zdarza mi się taki mocny ból. W nocy również. Mi lekarz powiedział, że w związku z niższym progesteronem zarodek niżej niż normalnie się zagniezdza i to też może wpływać na ten ból. Dostałam większą dawkę i jest lepiej.
U mnie ostatnio troszkę lepiej. Bóle są rzadkie i lekkie. :)
 
Beta 1476! Sprawdzałam w kalkulatorze z beta z ubiegłego tygodnia, przyrost w normie! Ale się cieszę :-) :) laboratorium, w którym robiłam badanie nie ma podanych tygodni ciąży dla danego wyniku. Czy wg tego znalezionego w internecie wynika, że jestem pomiędzy 5 a 6 tygodniem?
 

Załączniki

  • Screenshot_20190329-161114.png
    Screenshot_20190329-161114.png
    42 KB · Wyświetleń: 67
Ostatnia edycja:
Beta 1476! Sprawdzałam w kalkulatorze z beta z ubiegłego tygodnia, przyrost w normie! Ale się cieszę :-) :) laboratorium, w którym robiłam badanie nie ma podanych tygodni ciąży dla danego wyniku. Czy wg tego znalezionego w internecie wynika, że jestem pomiędzy 5 a 6 tygodniem?
Super betka [emoji4][emoji4] Ja w sobotę miałam 1312, a w środę pecherzyk [emoji4] Ciężko liczyć który to tydzień z bety bo sa bardzo duże widełki [emoji4]
 
Super betka [emoji4][emoji4] Ja w sobotę miałam 1312, a w środę pecherzyk [emoji4] Ciężko liczyć który to tydzień z bety bo sa bardzo duże widełki [emoji4]
No tak właśnie zauważyłam. Do bani są :( ja idę w środę na usg czyli analogicznie do Twojej sytuacji u mnie już też pęcherzyk powinien być widoczny :D na kiedy masz termin? Listopad/grudzien?
 
Ja mam 23.11 [emoji4] To w środę powinnaś już też mieć pecherzyk [emoji4][emoji4]
A ostatnią @ kiedy miałaś? Ja 20 lutego, więc licząc po tym też wypada mi listopad, ale owu miałam w 17 albo 18 dc (8-9 marca). No cóż, dowiem się wszystkiego w środę. Już nie mogę się doczekać :rolleyes2:
 
A ostatnią @ kiedy miałaś? Ja 20 lutego, więc licząc po tym też wypada mi listopad, ale owu miałam w 17 albo 18 dc (8-9 marca). No cóż, dowiem się wszystkiego w środę. Już nie mogę się doczekać :rolleyes2:
Ja 16.02 a też miałam owu w 18dc [emoji4]zawsze liczy się termin wg om chyba że jest różnica baaardzo duża [emoji4] Z córką miałam 11 dni rozbieżności między om a usg (tym pierwszym) a ostatecznie w szpitalu i tak mnie traktowali z terminu om...
 
reklama
Do góry