reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Uuuu to piękny staż :) u nas z 4 lata będą w maju ;) późno się poznaliśmy ale to była miłość od pierwszego wejrzenia :D
My nie mamy ślubu i nie bardzo chcemy, aczkolwiek ostatnimi czasy podczas rozmów dochodzimy do tego wniosku, że jak w ciążę w końcu zajde to tylko cywilny sobie weźmiemy.
 
reklama
Witam Was w ten nieco pochmurny wiosenny dzień ;)
Od wczoraj @, ale coś mi nie pasuje. Nigdy tak nie obserwowałam swojego ciała. Czy Wy również macie śluz w trakcie @? Jest rozciągliwy. Nie zwracałam nigdy na niego uwagi, ale jeśli mam mierzyć temperaturę to i warto przyjrzeć się śluzowi :) A no właśnie- temperatura. Nie wiem czy mierzyć waginalnie czy oralnie. Dalej się nad tym zastawiam. Ile z Was mierzy oralnie? :) Czy temperatura bardzo się różni?
Ja też zaobserwowałam taki śluz.. Ale może dlatego że nigdy nie zwracalam na to uwagi :)
 
Cześć :) ja w końcu dzisiaj dotarlam na betę, ale wyniki niestety dopiero jutro o 14.00. Zaczynają mnie boleć sutki, są strasznie tkliwe i powiększone. I w końcu doczekalam się dwóch pięknych, jednakowych kresek na teście ❤️ mam nadzieję, że wyniki bety też będą tak zadawalajace,aczkolwiek sądząc po objawach i caloksztalcie sytuacji jestem bardzo dobrej myśli :-) :)
 

Załączniki

  • IMG_20190328_115421.jpg
    IMG_20190328_115421.jpg
    2,3 MB · Wyświetleń: 91
masz super figurę :) u mnie boczki wyszły...
Dziękuję bardzo :) ale powiem Ci że wcale tak fajnie nie jest, od zawsze borykam się ze sporą niedowagą. Udało mi się w ciągu 2 lat przybrać 4 kg, a do szczęścia jeszcze przydałoby się z 6kg. Dodatkowo mam wadę serca i wiem że utrudnia ona to moje przybranie. Mam 163cm wzrostu a ważę 48kg :(
 
reklama
Cześć :) ja w końcu dzisiaj dotarlam na betę, ale wyniki niestety dopiero jutro o 14.00. Zaczynają mnie boleć sutki, są strasznie tkliwe i powiększone. I w końcu doczekalam się dwóch pięknych, jednakowych kresek na teście [emoji3590] mam nadzieję, że wyniki bety też będą tak zadawalajace,aczkolwiek sądząc po objawach i caloksztalcie sytuacji jestem bardzo dobrej myśli :-) :)
Piękne kreseczki [emoji7] oszczędzaj sie i zdrówka dla was :) czekamy na wyniki bety :)
 
Do góry