reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Witam Was w ten nieco pochmurny wiosenny dzień ;)
Od wczoraj @, ale coś mi nie pasuje. Nigdy tak nie obserwowałam swojego ciała. Czy Wy również macie śluz w trakcie @? Jest rozciągliwy. Nie zwracałam nigdy na niego uwagi, ale jeśli mam mierzyć temperaturę to i warto przyjrzeć się śluzowi :) A no właśnie- temperatura. Nie wiem czy mierzyć waginalnie czy oralnie. Dalej się nad tym zastawiam. Ile z Was mierzy oralnie? :) Czy temperatura bardzo się różni?
Ja zawsze mam rozciągliwy, wodnisty śluz przy małpie
U mnie chyba cykl totalnie odpuszczony, mąż trzeci dzień z temperaturą, także na nic w tym cyklu nie liczę... jedynie na cierpliwość bo inaczej go utłukę...
No takie mam nerwy od początku cyklu, wysadziłabym świat w powietrze :D
 
reklama
Ja zawsze mam rozciągliwy, wodnisty śluz przy małpie
U mnie chyba cykl totalnie odpuszczony, mąż trzeci dzień z temperaturą, także na nic w tym cyklu nie liczę... jedynie na cierpliwość bo inaczej go utłukę...
No takie mam nerwy od początku cyklu, wysadziłabym świat w powietrze :D
oj, współczuję. Mój jak ma temperaturę to jest marudny, ale wszystko zrobi. Tzn. nie ma tak jak w reklamach- przynieś, podaj, pozamiataj. Jedynie co, to wtedy u swojej mamy śpi- tam ma meldunek (ZUS sprawdza), jest w razie czego pod ręką (babcia chora). Ja nie mogę łapać żadnej infekcji, bo mój Tata jest po przeszczepie serca.
Ten cykl chyba będzie stracony- mam jeszcze 7 globulek Macmiror.
 
oj, współczuję. Mój jak ma temperaturę to jest marudny, ale wszystko zrobi. Tzn. nie ma tak jak w reklamach- przynieś, podaj, pozamiataj. Jedynie co, to wtedy u swojej mamy śpi- tam ma meldunek (ZUS sprawdza), jest w razie czego pod ręką (babcia chora). Ja nie mogę łapać żadnej infekcji, bo mój Tata jest po przeszczepie serca.
Ten cykl chyba będzie stracony- mam jeszcze 7 globulek Macmiror.
Mój właśnie też marudzi, jojczy, przytulaj go, mierzy temperaturę co pół godziny! No szlag mnie trafi...
Może do końca tego roku się uda
 
Ja zawsze mam rozciągliwy, wodnisty śluz przy małpie
U mnie chyba cykl totalnie odpuszczony, mąż trzeci dzień z temperaturą, także na nic w tym cyklu nie liczę... jedynie na cierpliwość bo inaczej go utłukę...
No takie mam nerwy od początku cyklu, wysadziłabym świat w powietrze :D
Magda spokojnie :D mój wystarczy że ma ból głowy i już zachowuje się jakby miał testament pisać i trumnę wybierać [emoji23] tylko cierpliwość nas uratuje [emoji23][emoji23] ja dzisiaj dzień wolny zamierzała cały spędzić w łóżku i jak na złość dostalam telefon od lubego, że wpadnie na obiad z szefem... Bo udusze go ale to wieczorem [emoji23] teraz muszę ogarnąć mieszkanie i posprzątać zwierzyniec bo wszystko się prosi o porządek ale czasu brak :/
 
Magda spokojnie :D mój wystarczy że ma ból głowy i już zachowuje się jakby miał testament pisać i trumnę wybierać [emoji23] tylko cierpliwość nas uratuje [emoji23][emoji23] ja dzisiaj dzień wolny zamierzała cały spędzić w łóżku i jak na złość dostalam telefon od lubego, że wpadnie na obiad z szefem... Bo udusze go ale to wieczorem [emoji23] teraz muszę ogarnąć mieszkanie i posprzątać zwierzyniec bo wszystko się prosi o porządek ale czasu brak :/
To jak u mnie, od soboty mam wolne ale ciągle w rozjazdach i syf wszędzie. Jutro znów wyjeżdżamy, a tu jeszcze kamerzysta się obudził, że może byśmy w końcu chcieli film i zdjęcia ze ślubu odebrać. Mimo, że już bardzo chcę zobaczyć to musiałam odmówić bo jutro o 5:05 mamy pociąg do Wrocławia.
 
To trafił mi się egzemplarz :D A tak na Niego narzekam ;) Mojego wczoraj ząb zaczął boleć, wziął tabletkę. Ja sprawdziłam czy nie ma niczego wbitego i poszedł spać :) Nie mam z Nim takich akcji. Jedynie u mnie jak zaczyna się przeziębienie to mnie trzęsie. Raz miałam temperaturę 39,9 i oka nie umiałam otworzyć. 37 to już nie za dobrze się czuję (tak, wiem, w ciąży to normalna temperatura). Przy 38 już mnie wszystko boli i mnie trzęsie. Wtedy Mąż się mną zajmuje. Ja od jakiegoś czasu rzadko choruję na grypę.
@Mimi92 nie ma leniuchowania ;) może Mąż dostanie awans, dlatego szef przyjdzie :D
@Magdalena2991 ile już jesteście po ślubie?
 
To trafił mi się egzemplarz :D A tak na Niego narzekam ;) Mojego wczoraj ząb zaczął boleć, wziął tabletkę. Ja sprawdziłam czy nie ma niczego wbitego i poszedł spać :) Nie mam z Nim takich akcji. Jedynie u mnie jak zaczyna się przeziębienie to mnie trzęsie. Raz miałam temperaturę 39,9 i oka nie umiałam otworzyć. 37 to już nie za dobrze się czuję (tak, wiem, w ciąży to normalna temperatura). Przy 38 już mnie wszystko boli i mnie trzęsie. Wtedy Mąż się mną zajmuje. Ja od jakiegoś czasu rzadko choruję na grypę.
@Mimi92 nie ma leniuchowania ;) może Mąż dostanie awans, dlatego szef przyjdzie :D
@Magdalena2991 ile już jesteście po ślubie?
Mija pół roku zaraz :D
 
piękne początki :) a ile razem jesteście?
My w tym roku za niecałe 2 miesiące będziemy obchodzić 3 rocznicę ślubu i 13 lat razem :D Ale jest wielka różnica między mieszkaniem razem po ślubie a przyjeżdżaniem codziennie :D
Uuuu to piękny staż :) u nas z 4 lata będą w maju ;) późno się poznaliśmy ale to była miłość od pierwszego wejrzenia :D
 
reklama
Uuuu to piękny staż :) u nas z 4 lata będą w maju ;) późno się poznaliśmy ale to była miłość od pierwszego wejrzenia :D
Mój Mąż jest moim pierwszym chłopakiem. Czasem mam Go dość, ale jak Go długo nie ma to już mi Go brakuje. Przy Nim czuję się bezpieczna. Jestem osobą, która się brzydzi pić po kimś, jednak przy Nim od samego początku było inaczej. Od razu coś takiego innego było. Fajnie mi się wtedy z Nim rozmawiało i spędzało czas. Teraz tego wolnego czasu nie mamy zbyt dużo, prawie wcale. My w maju braliśmy ślub :)

Kobietki, jak to z tym Macmiror. Zostało mi 7 globulek i muszę skończyć to opakowanie. Jestem w trakcie @. Czy po zakończeniu starać się o dziecko czy odpuścić w tym cyklu?
Co zrobić by uchronić się przed infekcjami?
 
Do góry