reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Hej dziewczyny! Wybaczcie mi moją nieobecność ale naprawdę nie mam kiedy wejść na forum i nadrabiać posty. ;) U mnie wszystko w porządku, aktualnie planuje 30 urodziny mojego narzeczonego. Właśnie jestem na etapie zamawiania tortu i na bank motywem przewodnim tortu będzie Mario. [emoji23]
Ogólnie mam problem z telefonem, po aktualizacji w nieoczekiwanym, najmniej odpowiednim momencie zamykają mi się aplikacje, już trzeci dzień próbuje wam coś napisać, ale co napisze dłuższy post to mi zamyka się aplikacja i szlag trafia mnie momentalnie. ;) A co u was? :)
O i jeszcze muszę się pochwalić, że na rocznicę zaręczyn udało się mojemu narzeczonemu wygrać planer ślubny. :) Zupełny przypadek, ale bardzo miły. :)

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Musze chyba krzywa cukrowa i insulinowa zrobić, po inofemie miałam krótsze cykle, ale w ciąży wciaz nie jestem. W cyklu w ktorym zaszlam nie pilam nic wiec infolic/inofem/ovarin nie wiem czy dają gwaracje :| a dlugo pilas infolic zanim zaszlas, może za krótko go piłam? Sama już nie wiem. Krzywa robiłaś w konkretnym dniu czy to bez znaczenia? Stosujesz jakas dietę? Ćwiczenia? Masz jakies zalecenia od lekarza?
Piłam rok i zaczęłam dostawać @ regularnie i miec owu później pojechaliśmy nad morze i wtedy zaskoczyło. Nie pamiętam już w którym dc robiłam te badania.
Diety jako takiej nie stosuje po prostu zdrowo jem dużo warzyw i owoców kasze no i ja nie lubię mięsa wiec jem go mało. Przed pierwszą ciąża ćwiczyłam, ale w domu z mel b. Słuchaj ty nasz dzieci? Bo u mnie po ciąży lekarz juz nie widzi problemu no i hormony się ustabilizowaly. Musze tylko zbić tarczycy bo mam 2.60.
 
Hej dziewczyny [emoji4] u mnie 9dc (musze sprawdzac w apce bo jakos nie licze [emoji16]), od wczoraj czuje troszke lewy jajnik, ale w sumie dla mnie to zadna nowosc mimo braku owu [emoji57] bralam aromek, dobrze sie czulam, zadnej wysypki [emoji2] na monitoring jade czwartek/piątek, nie nakrecam sie bardzo po ostatnim cyklu z clo. Postanowiłam, ze jesli nie wyjdzie to daje sobie jeszcze jeden cykl z aromkiem bo mam 20 tabletek i pozniej odpuszcze. Bedziemy sie starac oczywiście, ale bez stymulacji. [emoji4]
Co u Was? Ktory dc, jakie plany na najblizsze dni? Ktoras testuje? [emoji4] @Migdalove fajnie, ze znalazlas chwile na wiadomość. Najlepsze zyczenia dla Narzeczonego [emoji4]
 
Dziewczyny chce zrobić USG tylko nie wiem kiedy w jakim dniu cyklu najlepiej?
Tak jak pisałam bardzo ciężko przechodziłam ostatni tydzien miałam silne bóle martwię się czy to nie torbiel. Więc kiedy mam pójść?
 
Nie mam dzieci, straciłam ciaze w 6 tc.
Dziekuje, ze mi odpowiedziałaś, zdecydowanie za krotko piłam ten inofem, 3 miesiące, potem przerwa i ciaza, potem 1 miesiąc, teraz nie pije bo chce spróbować bez żadnych wspomagaczy, z wyjątkiem dupka i zwykłego kwasu fol.
Pocieszyłaś mnie, ze z ta ciąża, czyli jesli urodzę może mi się troche gospodarka hormonalna ureguluje sama :) wspolczuje tarczycy, chyba nie jest łatwo ustawić odpowiednią dawkę leku? Nie znam sie na tym ale koleżanka narzekała, ze tsh jej skacze, raz za duże, raz za male, w jednym miesiącu dawka leku jest ok, a za miesiąc juz za mala

Powiem Ci, że ja nie mam PCOS, ani nic innego, a jak powiedziałam ginekolog, że zamierzamy się starać od lutego to mimo dobrych wyników poradziła picie inofemu, bo twierdzi, że dobrze wpływa na utrzymanie dobrej gospodarki hormonalnej - piłam od stycznia. A w sumie w składzie ma tylko kwas foliowy i jeszcze właśnie coś jedno, czego nazwy nie pamiętam, co wpływa na utrzymanie prawidłowej gospodarki. Twierdziła jeszcze, że pomaga lepiej przygotować macicę na zagnieżdżenie.
W sumie nie wiem jakby było gdybym tego nie piła, ale udało się w 1 cyklu... jedyne co zauważyłam po inofemie to troszkę długość cykli mi się zmieniła, bo zawsze miałam 30-31, a po inofemie miałam jakoś 29.
 
reklama
@Ilma przykro mi że ta wredna malpa przyszła. .. trzymaj się musi się w końcu udać :-*
U mnie 27dc rano lekki ból podbrzusza i już 3 dzień bo obudzeniu mdłości które pojawiają się jeszcze czasem w ciągu dnia ale tym się nie sugeruje bo i przy @ mam silne mdłości. ... piersi od rana czuję że bolą ale nie bolą przy dotyku jakoś tak dziwnie nigdy tak nie było. .... @ powinna przyjść jutro lub we wtorek
 
Do góry