reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
U mnie dopiero 4 dpo myślałam, że dam radę w tym cyklu na spokojnie i owszem nie nakręcam się ale cholernie mi się dłuży. Już 21 dc, nie za bardzo nawet wiem czy cykl wyjdzie 27,28,29 bo odkąd tsh spadło cykle są dłuższe
A u mnie zas krotsze o 2 dni... teraz to już nie wiem kiedy owu
 
reklama
@joasiaaa dzień przed to bardzo dobry wynik [emoji106] córkę zrobiliśmy dwa dni przed owu, taki złoty strzał [emoji4]

Co do cyklów - ja zawsze miałam nieregularne i nigdy nie wiedziałam kiedy przyjdzie @,dlatego każdy test ten pozytywny wychodził mi dopiero ok. tydzien po terminie. Więc to mądre co mówią lekarze [emoji4]
 
Hej dziewczyny
Pocieszcie że jest szansa
Dzisiaj na usg wyszło że miałam wczoraj owulacje a przytulanek nie było, były w niedzielę na dzień przed.. Plemniki mogą wytrzymać? W ogóle to mój drugi cykl z CLO i znowu mam owulacje w 9dc, powinnam.sie cieszyć ale wydaje mi.sie że to.za.szybko i jajeczko nie wystarczająco dojrzało?

U mnie tez seksy na dzień przed owu ;) a jutro kończymy 12tc.
 
A ja z ciekawości popatrzyłam na swój poprzed cykl i 5dpo miałam tam wszystko co mogło być bóle miesiaczkowe, owulacyjne, pleców, piersi, mdłości, sutków, wahania nastroju i jakies inne cuda a teraz chociażbym chciała się nakręcać to nie mogę bo czuję się absolutnie dobrze może tylko trochę senna i zmęczona.
Oby to inne samopoczucie było dobrym zwiastunem ;)
 
A ja z ciekawości popatrzyłam na swój poprzed cykl i 5dpo miałam tam wszystko co mogło być bóle miesiaczkowe, owulacyjne, pleców, piersi, mdłości, sutków, wahania nastroju i jakies inne cuda a teraz chociażbym chciała się nakręcać to nie mogę bo czuję się absolutnie dobrze może tylko trochę senna i zmęczona.
Oby to inne samopoczucie było dobrym zwiastunem ;)
No oby! Trzymam kciuki :)
 
reklama
Do góry