reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Cześć wszystkim
u mnie dziś 2 dc także Migdalove proszę o zmianę cykl starań 2
Od piątku będę piła clo, później od 16 do 25 dc mam pić dupka i tu moje pytanie czy tego 25 dnia powinnam zrobić test?
Ja tak właśnie robię. Na następny dzień po dupku robię test.
@Jusiaczek1991 luteinę możesz brać, tylko czy lekarz będzie kazał ci kontynuować to tego nie wiem. Trzeba powiedzieć ze bierzesz i chcesz kontynuować. Odstawienie może, ale nie musi grozić poronieniem.
@pol99 Gratulacje !!! Spokojnej ciąży!
 
reklama
A kiedy unormowało Ci się wszystko?

Napisane na MSP95012 w aplikacji Forum BabyBoom
Hm w moim przypadku tak do końca unormuje się pewnie dopiero jak skończę karmić. @ dostałam równo po 9 miesiącach od porodu, potem parę cykli było po 40-50 dni, dopiero od ok. pół roku są w miarę regularne(21 miesięcy po porodzie). Ale faza lutealna dalej za krótka, chyba że w tym cyklu coś zaskoczy... Nie ma reguły, mam nadzieję że u Ciebie uda się wcześniej:)

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
@pol99 gratulacje :-)
@Ilma tez mam rozne mysli ale czesciej czuje ze sie udalo chyba przez te piersi bo nigdy mnie nie swedzialy sutki przed @ :-) jeszcze tydzień do testowania
Trzymam kciuki✊✊✊
Mam nadzieje, ze zarażasz pozytywnym nastawieniem :) chciałabym w Twoim wieku zacząć starania o 3, ale jak tak dalej pójdzie to chyba do 45 będę sie starala, bo na razie 1 nawet nie ma :p
Dasz radę! Najlepiej jedno po drugim albo naraz trzy i mnie jeszcze przegonisz :p
 
@Anusiak1507 który masz dc?
Testy trzymane dłużej niż wskazany opis na teście nie są wiarygodne niestety. Co do temp. trudno powiedzieć, są różne wahania jak karmisz to może mieć wpływ. Powtórz test za 2-3dni. Trzymam kciuki :-)
 
Hm w moim przypadku tak do końca unormuje się pewnie dopiero jak skończę karmić. @ dostałam równo po 9 miesiącach od porodu, potem parę cykli było po 40-50 dni, dopiero od ok. pół roku są w miarę regularne(21 miesięcy po porodzie). Ale faza lutealna dalej za krótka, chyba że w tym cyklu coś zaskoczy... Nie ma reguły, mam nadzieję że u Ciebie uda się wcześniej:)

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
Mój synek też ma prawie 21 miesięcy tylko ja już nie karmie piersią od ponad pół roku. U mnie tak na prawdę cykle unormowały się właśnie jak przestałam karmić .

Gratuluję wszystkim bladych kreseczek oby jak więcej takich wiadomości u nas ;)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wróciłam z pracy i jakaś myśl mnie dopadła że to chyba nie to. ... chyba dla tego że nie ma mojego męża obok z nim jest łatwiej bo zawsze optymistycznie myśli za nas oboje :-) iddziś tak samo jak od 2-3 dni położyłam się i czuję lekki ból podbrzusza a piersi bez zmian może coraz bardziej są męczące. Ach to czekanie. ... gratuluję wszystkim które mają dwie kreseczki ;-)
 
Wróciłam z pracy i jakaś myśl mnie dopadła że to chyba nie to. ... chyba dla tego że nie ma mojego męża obok z nim jest łatwiej bo zawsze optymistycznie myśli za nas oboje :-) iddziś tak samo jak od 2-3 dni położyłam się i czuję lekki ból podbrzusza a piersi bez zmian może coraz bardziej są męczące. Ach to czekanie. ... gratuluję wszystkim które mają dwie kreseczki ;-)

Magda też mam dzisiaj takie myśli, że to jednak nie to... :-( też mnie pobolewa brzuch ale mniej już.
 
Taki mam wykres
f84cc1a1bc73858075757a76ad00f9e8.jpg


Napisane na MSP95012 w aplikacji Forum BabyBoom
Hmmm....też cykl według mnie wygląda wyraźnie na zaburzony czymś. Nawet w pierwszej fazie był taki w cały świat...może byłaś chora ? Albo zmieniłaś nagle dietę ? Chociaż pisalas chyba że karmisz piersią? To może bardzo wpływac na organizm i hormony a to przecież od hormonów skacze temp. Wiec nie wiem czy powinnaś się nim sugerować przy tym karmieniu bo tylko niepotrzebnie się stresujesz.

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zresztą z tą temperatura to na spokojnie już wcześniej tu pisałam...że ja będąc w ciąży już mierzyłam i wskoczyła na ok 37.8 dopiero w 5 tyg ciąży ! Czyli nie zawsze mały spadek temperatury w drugiej fazie cyklu wskazuje na zbliżający się okres...każda z nas jest inna

Napisane na Lenovo P2a42 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry