reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Haha były moja zmorą. Jak ja mogłam pochlaniac takie ilości i się nie zaslodzzić...Teraz omijam też je z daleka
Jak byłam w ciąży to specjalnie kupiłam sobie sokowirówke i 5 kg marchewki że będę sobie robić i pić. Po jednej szklance nie mogłam wyjść z WC bo tak mną szarpało... I tak sokowirówka stoi do dziś nie używana. A co najciekawsze moja córka nie nawiedzi marchewki :)
 
reklama
A moze jednak w tym sie uda! Koedy bedziesz testowala? :) 3mam kciuki!
Dzięki, jakieś tam mini szansę pewnie są ale nie nastawiam się. W poprzednim cyklu bardzo się nastawiłam i bardzo zawiodłam. Termin @ mam na sobotę za tydzień, ni zobaczymy :) A Ty kiedy będziesz testować? :)
Mialam dzis trudna noc. Wczoraj od rana pobolewa mnie cos z prawej str podbrzusza. I wieczorem w łóżku tez to czulam śniły mi sie ciagle jakieś pierdoly. Ja sie juz przestraszylam ze cos z dzieckiem albo z tym lozyskiem z przodu.. Teraz narazie nie boli ale jeśli zacznie to chyba pojade na IP by zaznac spokoju ducha. Od 4 nie śpię.
Oj to uważaj na siebie dziś, a jakby się coś działo to jedź na ip!
 
Dziewczyny w ciazy jak na poczatku czulyscie brzuch? Ja przed testowaniem ale czuje od soboty brzuch tak jak bym miala w srodku balon i ktos by go dmuchal.
Ja czułam jakby był twardy i wzdęty. Do tego bolało mnie podbrzusze, w nocy ból potrafił mnie obudzić. Bolało mnie tak już na kilka dni przed terminem spodziewanej @. Pewnej nocy gdy ból mnie obudził byłam pewna że to okres, ale gdy ten nie przyszedł test pokazał II [emoji6] czuć takie rozciąganie, chwilami lekko bolesne a czasami po prostu jest to niewielki dyskomfort. Jednak cały czas brzuch mam wrażenie jest taki wypchnięty i ciężko go wciągnąć [emoji6]
 
Witaj i powodzenia[emoji257]
Ja w udanym cyklu akurat zapomniałam zabrac termometru na wyjazd wiec nie mierzylam tempki, bylam pewna ze nic nie wyjdzie bo [emoji173] byly tylko dwa razy, czekalam na @ ktorej objawy mialam wszystkie na kilka dni przed terminem, bylam przekonana robiac test ze bedzie bialo i ze w następnym miesiacu bierzemy sie za diagnostykę a tu niespodzianka [emoji1]O jaaa [emoji173][emoji173][emoji173]Jakie faaajne [emoji7][emoji7][emoji7]
A to w ktorym cyklu Ci sie udalo? Ale super:) ja w ogole nie mierze temperstury. Stosowalam testy owulacyjne ale w sumie zeobilam tylko jeden. Widzialam ze juz zaczyna sie owulacja to podzialalismy. Ja trace nadzieje bardzo szybko:( ale jak czytam tutaj ze jednak sie udaje w poznych cyklach to mam nadzieje !:)
 
Dokładnie takie coś czułam :pMi się nie udało tak po prostu "odpuścić".. Miałam serdecznie dość i podziękowałam już za chęć bycia mamą. Ale spróbuj aktywności fizycznej - ja zaczęłam wtedy więcej się ruszać, jeździć na rolkach, zapisałam się na siłownię, nawet trochę poflirtowałam z nieznajomymi:) i humor lepszy, głowa pusta, nawet podniecenie jakieś inne niż podczas tych starań z termometrem w ręce [emoji14] aż trochę wstyd pisać, ale cóż, udało się
O aktywnosci fizyczne tez myslalam. Musze sie wziac za siebie. Bo teraz przed zlizajacym sie okresem wchodze po koc i zero checi na cokolwiek:(
 
Dzięki, jakieś tam mini szansę pewnie są ale nie nastawiam się. W poprzednim cyklu bardzo się nastawiłam i bardzo zawiodłam. Termin @ mam na sobotę za tydzień, ni zobaczymy :) A Ty kiedy będziesz testować? :)Oj to uważaj na siebie dziś, a jakby się coś działo to jedź na ip!

Ja bede testowac w ta niedziele. Takze juz siedze jak na szpilkach :(
 
A to w ktorym cyklu Ci sie udalo? Ale super:) ja w ogole nie mierze temperstury. Stosowalam testy owulacyjne ale w sumie zeobilam tylko jeden. Widzialam ze juz zaczyna sie owulacja to podzialalismy. Ja trace nadzieje bardzo szybko:( ale jak czytam tutaj ze jednak sie udaje w poznych cyklach to mam nadzieje !:)
W 13cyklu [emoji6] bylam przekonana ze nic nie wyjdzie, juz mialam nawet od lekarza zalecenia jakie badania mam wykonac ja i tż w nowym cyklu a tu || [emoji6]
 
Wszystkim testujacym wkrótce życzę pięknych dwóch kreseczek! :) u mnie dziś 9 dc więc jeszcze sobie poczekam długo. Na razie działamy :)
 
reklama
Do góry