reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Ja po cebuli w ciazy mam straszne odbijanie i jakos jakby jej nie trawie.. Ciezko mi to idzie wiec unikam.
Ja nie, ja dodaje cebulę do wszystkiego, sałatek, obiadu [emoji23] Ale dziś to jakoś mocniej mam ochotę [emoji31]
Ja nie trawię od wczoraj ananasa, poczułam się po nim słabo i miałam rewolucję w brzuchu
 
Ja nie, ja dodaje cebulę do wszystkiego, sałatek, obiadu [emoji23] Ale dziś to jakoś mocniej mam ochotę [emoji31]
Ja nie trawię od wczoraj ananasa, poczułam się po nim słabo i miałam rewolucję w brzuchu
Tak samo jak nalogowo jadlam slonecznik solony z paczki tak teraz na sam zapach wymiotowac mogę.
 
Ja robiłam, ale to nie było dla mnie. Ja przy robieniu testów czy mierzeniu temperatury czuję presję i nie da się wtedy nie myśleć o staraniach.
Ja przy moich cyklach ostatnio 30, 57, 43 dni to mam łatwiej to opanować przez testy, bo owu to loteria. Ale zastanawiałam się jak długo mogą wyjść pozytywne, jak wczoraj i dziś mi wyszedł pozytywny to znaczy że owu jest dziś? Zastanawiałam się jak to u innych z tym jest.
 
Tak samo jak nalogowo jadlam slonecznik solony z paczki tak teraz na sam zapach wymiotowac mogę.
Ja nie miałam w ogóle zachcianek jako takich. Od początku ciąży miałam ochotę na barszcz czerwony ale to wam pisałam. I piłam cały czas. Potem przeszło.
A tak to tylko mnie odrzucało od niektórych rzeczy, mięsa, wszystko miało inny smak, wszystko było gorzkie dla mnie, salaty przełknąć nie mogłam, albo wszystko było ostre, chociaż tak naprawdę nie było...
I w sumie na słodkie mnie ciągnie
 
Ja przy moich cyklach ostatnio 30, 57, 43 dni to mam łatwiej to opanować przez testy, bo owu to loteria. Ale zastanawiałam się jak długo mogą wyjść pozytywne, jak wczoraj i dziś mi wyszedł pozytywny to znaczy że owu jest dziś? Zastanawiałam się jak to u innych z tym jest.
Przy tak długich cyklach poszłam do lekarza by szukać diagnozy co mi jest. :) Nie chciałam dłużej się męczyć i stresować. :)
 
reklama
Ja przy moich cyklach ostatnio 30, 57, 43 dni to mam łatwiej to opanować przez testy, bo owu to loteria. Ale zastanawiałam się jak długo mogą wyjść pozytywne, jak wczoraj i dziś mi wyszedł pozytywny to znaczy że owu jest dziś? Zastanawiałam się jak to u innych z tym jest.
No a z pozytywnym testem to jest tak, że od pierwszego pozytywnego testu owulacja pojawia się w ciągu 24-36h i w ciągu tego czasu może wyjść kolejny pozytywny test.
 
Do góry