reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
@Maliina kciuki za wizytę[emoji8][emoji110]
Ja sie po wczorajszej wizycie wreszcie uspokoilam, widocznie ta ciąża jak narazie po prostu bezobjawowa [emoji4]
I tez nie spie od 5...mlody znow obudzil sie z placzem ze babcia mu sie snila i on teskni i chce do niej...[emoji17]
Dzieci są bardzo emocjonalne. Dobrze ze ja mam mamę w tym samym mieście bo jak syn powie że chce do babci to można jechać w każdej chwili jak nie jest w pracy
 
reklama
Dzieci są bardzo emocjonalne. Dobrze ze ja mam mamę w tym samym mieście bo jak syn powie że chce do babci to można jechać w każdej chwili jak nie jest w pracy
moja mama mieszka w Holandii i moja Jula czesto teskni za nią.a jak wie ze babcia jedzie to spac ww nocy nie moze taka euforia w jej duszy gra i ciagle pyta gdzie juz babcia jest i o ktorej u niej bedzie :(
 
wiecie co zalamalam ssie wczoraj widzac librusa corki.. ona biedna w 4 klassie jest nie ma jeszcze konczonych 9 lat a material tak zaladowany, lektury, wiersze do nauki i piosenki do szkoly... po 3-4 sprawdziany i prace klasowe w tyg. ona placze codziennie... wczoraj Pani na historii a dodam ze historie ma dopiero od wrzesnia zadala im zadanie tylko nie omawiajac nic... i np dzieciak nie ma pojecia co to jest wiek i ile on trwa.... miala w zadaniu ze kalendarzem julianskim polugiwano sie w 46r p.n.e a gregorianskim w 1582r n.e i miala podac w jakich wiekach sie nimi poslugiwwano. ja sie pytam jak ona miala to sobie wyczarowac? jak minela mi ta migrena usiadlam i jej rozpisalam tabelke jak liczy sie wiek p.n.e i n.e.... i dzis patrze a oni maja wpisany sprawdzian z historii w poniedzialek i z tego dzialu... jak? pytam sie jak to mozliwe? jak mozna robic sprawdzian z materialu ktorego nie omowiono na lekcji? ona nie dosc ze nie miala wyjscia musiala isc do 1 klasy wczesniej... do tego z grudnia jest i ma w klasie dzieci starsze od niej o 1.5roku... nauczyciel w 1-3 uwazal ze da sobie rade bo idzie jej bardzo dobrze... a ja widze ze nie jest gotowa... powinnam byla ja w 1 klasie zostawic i nie pozwwolic isc do 2... ona cierpi strasznie i na wszystko potrzebuje wiecej czasu. nauczyciele leca z materialem jak strzala bo program ich goni nie ma czasu wracac do tematu i rodzice musza te luke wypelnic inaczej zostanie brak na kolejne lata i bedzie juz nie do uzupelnienia.
 
Dzieci są bardzo emocjonalne. Dobrze ze ja mam mamę w tym samym mieście bo jak syn powie że chce do babci to można jechać w każdej chwili jak nie jest w pracy
No moj młody ma tylko dziadkow od strony tz wiec jest do nich bardzo przywiazany... no a w tym roku polowe maja, czerwiec, lipiec,wrzesien i poczatek października bylismy ciagle u tz rodzicow właśnie i mlody tak bardzo sie przyzwyczaił ze ciężko mu jest... ciagle pyta kiedy pojedziemy znowu...
My niestety mamy ponad 350km wiec nie ma opcji pojechac kiedy sie chce[emoji17]
 
Kurde od 5 nie spie... Nie chciałam wam juz wczoraj marudzić ale zmagalam sie znow z migrena... Przez cale zycie mialam raptem 2 a tu w tak krótkim czasie ciąży tez były 2. Umieralam z lekka.. Maz po pracy przywiozl mi paracetamol bo nawet nie mialam jak zapłacić u nas w sklepie rzadko mam gotówkę a byla awaria banku i do 12 nie szlo placic karta czy wybierać hajsu z bankomatu.. To ten 1 paracetamol troszke mi pomogl ale wieczorem po 22 czulam ze znow wszystko wraca.
M przywiózł mi cisnieniomierz od mamy zeby sprawdzic czy to nie od tego ale mialam 122/70.
narazie odkad wstalam jest ok.
Dzis wizyta :) znow moze zobacze tego mojego wierciuszka :)
3mam kciuki za wizyte i same dobre wiesci✊✊
A u mnie już nie ma co odliczać do testowania. Spadek temp. do 36,70, myślę, że @ dziś wpadnie, jutro najpóźniej. Nie mam się co oszukiwać. Nawet czuję taki dyskomfort jakby miała zaraz być @.
Kochana poki @ nie ma to nadzieja jest.
Ogladam uwaga po uwadze powtorke programu jak ksiadz uprawial seks oralny z chlopcem. Poszedł o tym powiedziec rodzinie bo wyszlo to na jaw i ich przeprosic... Zastal babcie.. A babcia jaki komentarz?? Ze on sie nie slucha(chlopiec) .. I ze prosi by nie robic ksiedzu z tego powodu nieprzyjemności. Wtf??? Gdzie my zyjemy!!
Mi na takie informacje noz w kieszeni sie otwiera i najcherniej zemscila bym sie na tym 'poslanniku Boga'.
hej dziewczyny! wpadam się pochwalić, że plemnikory męża w porządku, chłop jak dąb.
to tylko u mnie wyhodować jajco i oby zaskoczyło! skończy się @ to lecę to gina po plan działania!
miłego dnia! :)
Swietne wiadomosci:) Wiec niech gin postumuluje Ci cykl i czekac az ujrzysz piekne 2 kreseczki:)
dokladnie.. straszne.. a rodzice tez jakby srednio wierzyli synowi i uznali ze nie moga stanac po jednej stronie bo silna wiez laczy ich z ksiedzem ale rowniez z synem... gdzie ci ludzie maja mozgi? moje dziecko powinno byc najwazniejsze! a rodzic ma obowiazek chronic to dziecko... brak mi slow...

@joasiaaa to super ze maz ma zolnierzyki zdrowe. powodzenia u gina i obys nam tu wstawila niebawem II kreseczki na tescie.

Znajoma urodzila 5tygprzed terminem tak calkiem niepsodziewanie... ssynuss ma 2.5kg ale nie utrzymuje temp ciala i lezy w inkubatorze :(

o jaaaa przypomnialo mi sie w czas.. M ma jutro urodziny a ja kompletnie nie wwiem co mu kupic!!!!

A moze ma jakies hobby i co w tym kierunku bys mu sprezentowala;)
 
wiecie co zalamalam ssie wczoraj widzac librusa corki.. ona biedna w 4 klassie jest nie ma jeszcze konczonych 9 lat a material tak zaladowany, lektury, wiersze do nauki i piosenki do szkoly... po 3-4 sprawdziany i prace klasowe w tyg. ona placze codziennie... wczoraj Pani na historii a dodam ze historie ma dopiero od wrzesnia zadala im zadanie tylko nie omawiajac nic... i np dzieciak nie ma pojecia co to jest wiek i ile on trwa.... miala w zadaniu ze kalendarzem julianskim polugiwano sie w 46r p.n.e a gregorianskim w 1582r n.e i miala podac w jakich wiekach sie nimi poslugiwwano. ja sie pytam jak ona miala to sobie wyczarowac? jak minela mi ta migrena usiadlam i jej rozpisalam tabelke jak liczy sie wiek p.n.e i n.e.... i dzis patrze a oni maja wpisany sprawdzian z historii w poniedzialek i z tego dzialu... jak? pytam sie jak to mozliwe? jak mozna robic sprawdzian z materialu ktorego nie omowiono na lekcji? ona nie dosc ze nie miala wyjscia musiala isc do 1 klasy wczesniej... do tego z grudnia jest i ma w klasie dzieci starsze od niej o 1.5roku... nauczyciel w 1-3 uwazal ze da sobie rade bo idzie jej bardzo dobrze... a ja widze ze nie jest gotowa... powinnam byla ja w 1 klasie zostawic i nie pozwwolic isc do 2... ona cierpi strasznie i na wszystko potrzebuje wiecej czasu. nauczyciele leca z materialem jak strzala bo program ich goni nie ma czasu wracac do tematu i rodzice musza te luke wypelnic inaczej zostanie brak na kolejne lata i bedzie juz nie do uzupelnienia.
Mnie przeraza szkola i strasznie spolczuje Twojej Julce. Moj syn idzie od wrzesnia 2019 do 1 klasy a ja juz 'sram w gacie'.
 
Mnie przeraza szkola i strasznie spolczuje Twojej Julce. Moj syn idzie od wrzesnia 2019 do 1 klasy a ja juz 'sram w gacie'.
powiem Ci ze poczatek bedzie trudny bo maja tych szlaczkow sporo by wycwiczyc reke, nim sie obejrzysz a zobaczyz jak w zeszycie pisze pelne zdania. przetrwac jeszcze nauke czytania i naprawde idzie dosc plynnie. ale 4 klasa to dla nas absstrakcja.
No i fajnie ze idzie do szkoly jako 7.5 latek :) on w 2 klasie bedzie mial tyle lat co moja Julka w 4... to jest dla mnie absurd.
 
reklama
powiem Ci ze poczatek bedzie trudny bo maja tych szlaczkow sporo by wycwiczyc reke, nim sie obejrzysz a zobaczyz jak w zeszycie pisze pelne zdania. przetrwac jeszcze nauke czytania i naprawde idzie dosc plynnie. ale 4 klasa to dla nas absstrakcja.
No i fajnie ze idzie do szkoly jako 7.5 latek :) on w 2 klasie bedzie mial tyle lat co moja Julka w 4... to jest dla mnie absurd.
No to faktycznie nie fajnie. Ale mialas nacisk od kogos by Julke wyslac rok wczesniej do szkoly?
Ja dlatego wolalam Jaska poslac normalnie choc w przedszkolu mowili ze do szkoly gotow jest.
 
Do góry