reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
@Maliina kciuki za wizytę[emoji8][emoji110]
Ja sie po wczorajszej wizycie wreszcie uspokoilam, widocznie ta ciąża jak narazie po prostu bezobjawowa [emoji4]
I tez nie spie od 5...mlody znow obudzil sie z placzem ze babcia mu sie snila i on teskni i chce do niej...[emoji17]
I oby byla piękna i bezobjawowa a jedyne co poczujesz to ruchy dzidziusia:) ktory calkiem ładnie pokazuje sie na USG.
 
reklama
A u mnie już nie ma co odliczać do testowania. Spadek temp. do 36,70, myślę, że @ dziś wpadnie, jutro najpóźniej. Nie mam się co oszukiwać. Nawet czuję taki dyskomfort jakby miała zaraz być @.
 
Kurde od 5 nie spie... Nie chciałam wam juz wczoraj marudzić ale zmagalam sie znow z migrena... Przez cale zycie mialam raptem 2 a tu w tak krótkim czasie ciąży tez były 2. Umieralam z lekka.. Maz po pracy przywiozl mi paracetamol bo nawet nie mialam jak zapłacić u nas w sklepie rzadko mam gotówkę a byla awaria banku i do 12 nie szlo placic karta czy wybierać hajsu z bankomatu.. To ten 1 paracetamol troszke mi pomogl ale wieczorem po 22 czulam ze znow wszystko wraca.
M przywiózł mi cisnieniomierz od mamy zeby sprawdzic czy to nie od tego ale mialam 122/70.
narazie odkad wstalam jest ok.
Dzis wizyta :) znow moze zobacze tego mojego wierciuszka :)
Trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę [emoji173]
 
Ogladam uwaga po uwadze powtorke programu jak ksiadz uprawial seks oralny z chlopcem. Poszedł o tym powiedziec rodzinie bo wyszlo to na jaw i ich przeprosic... Zastal babcie.. A babcia jaki komentarz?? Ze on sie nie slucha(chlopiec) .. I ze prosi by nie robic ksiedzu z tego powodu nieprzyjemności. Wtf??? Gdzie my zyjemy!!
 
Ogladam uwaga po uwadze powtorke programu jak ksiadz uprawial seks oralny z chlopcem. Poszedł o tym powiedziec rodzinie bo wyszlo to na jaw i ich przeprosic... Zastal babcie.. A babcia jaki komentarz?? Ze on sie nie slucha(chlopiec) .. I ze prosi by nie robic ksiedzu z tego powodu nieprzyjemności. Wtf??? Gdzie my zyjemy!!
Bo babcia dalej żyje w ciemnogrodzie i myśli że ksiądz to prawie Bóg i że wszytko mu wolno. Księża powinni być tak samo karani jak inni pedofilowskie gnojki ...
 
Bo babcia dalej żyje w ciemnogrodzie i myśli że ksiądz to prawie Bóg i że wszytko mu wolno. Księża powinni być tak samo karani jak inni pedofilowskie gnojki ...
dokladnie.. straszne.. a rodzice tez jakby srednio wierzyli synowi i uznali ze nie moga stanac po jednej stronie bo silna wiez laczy ich z ksiedzem ale rowniez z synem... gdzie ci ludzie maja mozgi? moje dziecko powinno byc najwazniejsze! a rodzic ma obowiazek chronic to dziecko... brak mi slow...

@joasiaaa to super ze maz ma zolnierzyki zdrowe. powodzenia u gina i obys nam tu wstawila niebawem II kreseczki na tescie.

Znajoma urodzila 5tygprzed terminem tak calkiem niepsodziewanie... ssynuss ma 2.5kg ale nie utrzymuje temp ciala i lezy w inkubatorze :(

o jaaaa przypomnialo mi sie w czas.. M ma jutro urodziny a ja kompletnie nie wwiem co mu kupic!!!!
 
Ja rozumiem dziewczyny. Sama mam 21 lat i całe życie przed sobą, mogłam korzystać tak jak piszecie, wybawić się.
Ale my zdecydowaliśmy, że chcemy dzidzie, mamy środki, mieszkanie, zbieramy powoli wszystko co potrzebne.
Dziecko jest dużą odpowiedzialnością jest też dużym szczęściem. Jeżeli jest gotowa i jej partner to jest to ich sprawa. Ale ciężko się czyta to co napisałyście. Rozumiem pouczyć, ale nie pisać publicznie na forum, że próbuje faceta wrobić w dziecko.
@malaga00 a czytałaś jej posty? Ja urodziłam jeszcze w wieku 21 lat. I to nie chodzi tu o wiek z dowodu. Ja też mam wrażenie że E. to jeszcze dziewczyneczka której dziecko to po prostu zachcianka.
Jak czytam o tych jej 'problemach' bo serio takie problemy to i ja chciałabym mieć [emoji23]
Jak nie raz próbowałam być wyrozumiala tak uważam że dziewczyny mają rację.
Ty się tu do niej nie porównuj. Ja się cieszę że tak szybko zaczęłam. Mimo że wyszło jak wyszło to szybko życie ułożyłam. Teraz drugie. A za dwa trzy lata trzecie. I pieluchy będę miała za sobą ledwo po 30 :)
Tu bardziej dziewczynom chodziło o to co na się w głowie. Bo młoda matka może być wspaniałą matką. Ale musi być dojrzała i odpowiedzialna. U Eweliny tego nie widać. My z mężem nie mamy małych przychodów. Ale wynajęcie mieszkania, utrzymanie dzieci. Siebie. Wiem ile to kosztuje. I cieszę się że tym razem udało się karmić piersią bo jak sobie przypominam ile przy Aleksie szło kasy na mleko to masakra!
Tu od rodziców 10 zł pożyczyć nie chce ale potem będzie chciała żeby rodzice utrzymywali jej dziecko? Bo ona ze swoim chłopakiem w obecnej sytuacji nie będą w stanie dziecka utrzymać. Co z tego że dostanie kosiniakowe? To tylko rok. 500 + to tylko 500 zł więc kropla w morzu potrzeb.. Rodzinne to też jakaś śmieszna jalmuzna bo nawet nie starczy na miesięczny zapas pieluch.
 
reklama
@malaga00 a czytałaś jej posty? Ja urodziłam jeszcze w wieku 21 lat. I to nie chodzi tu o wiek z dowodu. Ja też mam wrażenie że E. to jeszcze dziewczyneczka której dziecko to po prostu zachcianka.
Jak czytam o tych jej 'problemach' bo serio takie problemy to i ja chciałabym mieć [emoji23]
Jak nie raz próbowałam być wyrozumiala tak uważam że dziewczyny mają rację.
Ty się tu do niej nie porównuj. Ja się cieszę że tak szybko zaczęłam. Mimo że wyszło jak wyszło to szybko życie ułożyłam. Teraz drugie. A za dwa trzy lata trzecie. I pieluchy będę miała za sobą ledwo po 30 :)
Tu bardziej dziewczynom chodziło o to co na się w głowie. Bo młoda matka może być wspaniałą matką. Ale musi być dojrzała i odpowiedzialna. U Eweliny tego nie widać. My z mężem nie mamy małych przychodów. Ale wynajęcie mieszkania, utrzymanie dzieci. Siebie. Wiem ile to kosztuje. I cieszę się że tym razem udało się karmić piersią bo jak sobie przypominam ile przy Aleksie szło kasy na mleko to masakra!
Tu od rodziców 10 zł pożyczyć nie chce ale potem będzie chciała żeby rodzice utrzymywali jej dziecko? Bo ona ze swoim chłopakiem w obecnej sytuacji nie będą w stanie dziecka utrzymać. Co z tego że dostanie kosiniakowe? To tylko rok. 500 + to tylko 500 zł więc kropla w morzu potrzeb.. Rodzinne to też jakaś śmieszna jalmuzna bo nawet nie starczy na miesięczny zapas pieluch.
Pisałam już, że nie czytałam i nie wypowiadam się na temat o którym nie mam pojęcia. Nie wiem nic o sytuacji, także wolę milczeć [emoji846] I się nie mieszać i nie denerwować.
 
Do góry