reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
A ja wam powiem ze strasznie mnie ten brzuch boli :/ zaczynam się martwić co tam się dzieje umówiłam jutro gina wyrazie gdyby nie przeszło
 
reklama
Kurde od 5 nie spie... Nie chciałam wam juz wczoraj marudzić ale zmagalam sie znow z migrena... Przez cale zycie mialam raptem 2 a tu w tak krótkim czasie ciąży tez były 2. Umieralam z lekka.. Maz po pracy przywiozl mi paracetamol bo nawet nie mialam jak zapłacić u nas w sklepie rzadko mam gotówkę a byla awaria banku i do 12 nie szlo placic karta czy wybierać hajsu z bankomatu.. To ten 1 paracetamol troszke mi pomogl ale wieczorem po 22 czulam ze znow wszystko wraca.
M przywiózł mi cisnieniomierz od mamy zeby sprawdzic czy to nie od tego ale mialam 122/70.
narazie odkad wstalam jest ok.
Dzis wizyta :) znow moze zobacze tego mojego wierciuszka :)
 
@Maliina kciuki za wizytę[emoji8][emoji110]
Ja sie po wczorajszej wizycie wreszcie uspokoilam, widocznie ta ciąża jak narazie po prostu bezobjawowa [emoji4]
I tez nie spie od 5...mlody znow obudzil sie z placzem ze babcia mu sie snila i on teskni i chce do niej...[emoji17]
 
@Maliina kciuki za wizytę[emoji8][emoji110]
Ja sie po wczorajszej wizycie wreszcie uspokoilam, widocznie ta ciąża jak narazie po prostu bezobjawowa [emoji4]
I tez nie spie od 5...mlody znow obudzil sie z placzem ze babcia mu sie snila i on teskni i chce do niej...[emoji17]

Ciesz się bezobjawową ciąża. U mnie tez tak było i w zasadzie jest, chociaż teraz jak już mam piłeczkę na brzuchu to jest mi po prostu coraz ciężej [emoji846][emoji846]
No j oczywiście gratuluje serduszka [emoji7][emoji7]
 
reklama
Ciesz się bezobjawową ciąża. U mnie tez tak było i w zasadzie jest, chociaż teraz jak już mam piłeczkę na brzuchu to jest mi po prostu coraz ciężej [emoji846][emoji846]
No j oczywiście gratuluje serduszka [emoji7][emoji7]
Dziękuję [emoji8] dla mnie ten brak objawów to nowosc bo w pierwszej ciąży od samego poczatku meczylo mnie wszystko co mogło [emoji6][emoji57] ja to sie juz doczekac nie mogę jak juz bede miec taki duzy brzuszek [emoji7]
 
Do góry