reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Mnie też ktoś oceni bo zaszłam w wieku 21 lat? [emoji14]
wiesz co? mysle ze Ty nie masz co sie nie daj Boze porownywac bo mieszkacie razem i zarabiacie na swwoje utrzymanie sami.
bardziej chodzi o to ze E. nie ma 10zl by oddac kolezance, chce dziecko z facetem ktory nie stara sie o nie jakos pecjalnie tylko uprawia seks bez zabezpieczenia ktory w efekcie jak skonczy sie ciaza to wezmie konsekwencje na klate.. oboje mieszkaja ossobno.. tak powinno wygladac przygotowanie tego ciepla ogniska domowwego? dziecko urodzi sie i bedzie mieszkac z mama? i moze rodzice jeszcze beda utrzymywwac bo przeciez ona nie ma jak... to jest ssmutne ze w tak mlodym wieku mysli sie o tym co sie chce i dazy do tego bo przeciez ona chce i koniec..foszek, tupniecie nozka nie patrzac na to czy powinna bo jest zyciowo niestabilna.
 
Mnie też ktoś oceni bo zaszłam w wieku 21 lat? [emoji14]
Tak jak dziewczyny piszą- nie chodzi o sam wiek! Mam nadzieje, że nie poczulaś się urażona w żaden sposób, bo akurat dzisiaj ja zaczęłam temat. Ale wystarczy porównać Twoje podejście do ciąży i macierzyństwa, a podejście u wypowiedzi Eweliny i wszystko staje się jasne... Ewelina to niestety niedojrzałe emocjonalnie dziecko, przykro mi, ale taka jest prawda.
 
Poza tym ona lat ma 18, więc ledwo co stala się osobą w świetle prawa dorosłą, nie skończyła jeszcze szkoły, nie mieszka nawet ze swoim chłopakiem.i chce zajść w ciąże? Dla.mnie to niepojęte...
 
Ja rozumiem dziewczyny. Sama mam 21 lat i całe życie przed sobą, mogłam korzystać tak jak piszecie, wybawić się.
Ale my zdecydowaliśmy, że chcemy dzidzie, mamy środki, mieszkanie, zbieramy powoli wszystko co potrzebne.
Dziecko jest dużą odpowiedzialnością jest też dużym szczęściem. Jeżeli jest gotowa i jej partner to jest to ich sprawa. Ale ciężko się czyta to co napisałyście. Rozumiem pouczyć, ale nie pisać publicznie na forum, że próbuje faceta wrobić w dziecko.
 
Ja rozumiem dziewczyny. Sama mam 21 lat i całe życie przed sobą, mogłam korzystać tak jak piszecie, wybawić się.
Ale my zdecydowaliśmy, że chcemy dzidzie, mamy środki, mieszkanie, zbieramy powoli wszystko co potrzebne.
Dziecko jest dużą odpowiedzialnością jest też dużym szczęściem. Jeżeli jest gotowa i jej partner to jest to ich sprawa. Ale ciężko się czyta to co napisałyście. Rozumiem pouczyć, ale nie pisać publicznie na forum, że próbuje faceta wrobić w dziecko.
Malaga, ale czy Ty czytalaś jej wczesniejsze posty? Na innym wątku otwarcie napisala, że dla jej chłopaka dzieko będzie konsekwencją seksu bez zabezpieczenia. To nie są nasze wymysły, to są fakty niestety.
 
reklama
Mnie też ktoś oceni bo zaszłam w wieku 21 lat? [emoji14]
Ale tu nie chodzi o wiek...nikt na tej podstawie nie ocenia... sama w pierwsza ciaze zaszlam majac 17lat ale porównując moja wpadke a to co wyprawia Ewelina to widze ze wiek tu nie ma nic wspolnego bo ja mlodsza miałam więcej oleju w glowie... teraz mam 22lata i bede miala drugie dziecko tez ktoś mógł by mnie "oceniac" ze względu na wiek ale ja przynajmniej mam swiadomosc że dziecko wiele potrzebuje i gdyby mnie na nie nie bylo stac to zwyczajnie bym poczekala az miałabym lepsza sytuacje...
 
Do góry