reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
@martoosia04 mam nadzieje ze jednak temperatura sie myli... tak wierze ze sie wam w koncu uda[emoji8][emoji8][emoji8]

Dobry, ale kiepska noc za mna...do 2 nie potrafilam zasnąć a jak sie udalo to co chwile sie budzilam przez koszmary... a o 5 tz wstawal do pracy to juz sie obudziłam... czuje sie strasznie, jeszcze katar mam coraz gorszy i ten strach...[emoji17]
 
Cześć Dziewczyny :) przygarniecie mnie do siebie? Trochę Was podczytuje i widzę że panuje tu bardzo miła i przyjazna atmosfera. Mam 29 lat. W lutym 2017 urodziłam coreczke. W tym roku stwierdzilismy z Mężem że chcemy postarać się o rodzeństwo dla niej. I tak się staramy czwarty cykl. Planowany termin @ mam na 15 listopada. Dziś dopiero 6 dc.

Życzę Wam ujrzenia jak najszybciej upragnionych dwóch kreseczek! Widziałam też że wielu z Was już się udało. Bardzo się cieszę razem z Wami i życzę spokojnej ciąży :)
 
Agata przykro mi słońce :( ale jak się okres nie rozkręci to idź do lekarza albo zrób ta betę, tak dla świętego spokoju.

MARTUŚ pisz ile potrzeba, marudź cały czas. Wszystkie wiemy jak to jest jak @ przychodzi :(

U mnie dzisiaj ból piersi, ale taki dziwny jak zawsze przed @, i opryszczka wyskoczyła. Boję się :(
 
@martoosia04 mam nadzieje ze jednak temperatura sie myli... tak wierze ze sie wam w koncu uda[emoji8][emoji8][emoji8]

Dobry, ale kiepska noc za mna...do 2 nie potrafilam zasnąć a jak sie udalo to co chwile sie budzilam przez koszmary... a o 5 tz wstawal do pracy to juz sie obudziłam... czuje sie strasznie, jeszcze katar mam coraz gorszy i ten strach...[emoji17]
Nie zamartwiaj się. Ty chyba dziś masz wizytę więc trzymam [emoji110] [emoji110] [emoji110]
 
Cześć Dziewczyny :) przygarniecie mnie do siebie? Trochę Was podczytuje i widzę że panuje tu bardzo miła i przyjazna atmosfera. Mam 29 lat. W lutym 2017 urodziłam coreczke. W tym roku stwierdzilismy z Mężem że chcemy postarać się o rodzeństwo dla niej. I tak się staramy czwarty cykl. Planowany termin @ mam na 15 listopada. Dziś dopiero 6 dc.

Życzę Wam ujrzenia jak najszybciej upragnionych dwóch kreseczek! Widziałam też że wielu z Was już się udało. Bardzo się cieszę razem z Wami i życzę spokojnej ciąży :)
Witaj[emoji4] . Mam nadzieję że @ nie będzie 15 i trzymam za to [emoji110] [emoji110]
 
Temp. raczej się nie myli.
W nocy co prawda wstawałam, bo starszy wymiotował, ale chyba to nie powinno mieć za wiele wspolnego z zaburzeniem temp. zwłaszcza, że akcja miała miejsce ok. 3 nad ranem w pobudka zaś była o 7 na mierzenie.
 
Hej hej! My niedługo ruszamy do lekarza, ciarki mam na myśl o tej torbieli ale cóż, trzeba to sprawdzić. Cała noc praktycznie nie przespana, miałam okropne koszmary do tego mąż chrapał. ;x Trzymajcie kciuki, żeby ta torbiel była mniejsza niż ostatnio...
 
reklama
Do góry