reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
U mnie zaczął sie pms, ból piersi i wypryski więc juz chyba mam pewność, że @ czai się za rogiem :( nawet wyskoczyło mi coś na dolnej powiece pierwszy raz w życiu! A tak mi sie marzył poród w maju :(
Nic straconego kochana mnie też wysypało i byłam pewna że @ przyjdzie a nie ma jej ...
Żmijka gratulacje coś widać mój wczorajszy też taki był ten z allegro i poleciałam do apteki kupic normalny i lepsze krechy były ..czekamy na betę ..
 
reklama
sprawdz sobie jeszcze jutro. wazne by na 2 godz przed wykonaniem testu nie pic co by nie rozcienczyc za bardzo moczu.
a udalo sie am chociaz serduszkoac w ostatnich dniach? moze jest szansa?


O jaaa! ale to zlecialo:D super super juz sie doczekac nie moge. o ktorej macie slub?

@Zmijka25 masz jzu wyniki??? znioslam dzis mnostwo jajek przez ten czas :D
O 14:30 :)
 
sprawdz sobie jeszcze jutro. wazne by na 2 godz przed wykonaniem testu nie pic co by nie rozcienczyc za bardzo moczu.
a udalo sie am chociaz serduszkoac w ostatnich dniach? moze jest szansa?


O jaaa! ale to zlecialo:D super super juz sie doczekac nie moge. o ktorej macie slub?

@Zmijka25 masz jzu wyniki??? znioslam dzis mnostwo jajek przez ten czas :D
Coś tam było, zobaczymy co z tego wyniknie, pewnie znowu nic :( jestem jeszcze ciemna w tych testach.

Umyłam okna i co? Deszcz zaczął padać [emoji23]
Jutro idę do fryzjera żeby się odstresowac.
 
Cześć dziewczyny, dawno mnie nie było i szczerze mówiąc nie mam jak nadrobić czytania wszystkich postów. Jestem po badaniach i nie jest dobrze. Znowu TSH wysokie i do tego prolaktyna :( po usg dopochwowym okazało się za mam mięśniaka 37mm pod szyjka i może utrudniać zajście w ciąże.., mąż tez się zbadał i jest wzorowym dawca. Za pare miesięcy mam powtórzyć badania i jak mięśniak urośnie to operacja mnie czeka. Nam
Pytanie, czy któraś z was miała lub ma podobny problem?
 
Cześć dziewczyny, dawno mnie nie było i szczerze mówiąc nie mam jak nadrobić czytania wszystkich postów. Jestem po badaniach i nie jest dobrze. Znowu TSH wysokie i do tego prolaktyna :( po usg dopochwowym okazało się za mam mięśniaka 37mm pod szyjka i może utrudniać zajście w ciąże.., mąż tez się zbadał i jest wzorowym dawca. Za pare miesięcy mam powtórzyć badania i jak mięśniak urośnie to operacja mnie czeka. Nam
Pytanie, czy któraś z was miała lub ma podobny problem?
Hej! Współczuję mieć tego mięśniaka, ja nigdy nie miałam z czymś takim styczności ale za to też problem z tarczycą i prolaktyną jest u mnie...
 
reklama
Do góry