reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Ale kurcze kiedy by była ta owulacja :( chociaż przez ostatnie dni czułam ciągnięcie jajników. Temp nie mierzyłam codziennie. Wiem że w poniedziałek miałam 36,4 e wtorek tyle samo i wczoraj 37. Dzisiaj już nie mierzyłam bo zaspałam do pracy i jak wstałam to tylko ciuchy naciągnęłam i poleciałam do pracy. No nic będę robić jutro. Spróbuję o tej 5 rano jak wstane do pracy bo teraz robiłam po powrocie tak o 15, a w robocie bardzo dużo piję, tak 2l idzie przez te 8h +kawa

Kochana testu owu nie robisz zaraz po pobudce. Musisz wybrać inne godziny. Nie powinno sie przed testem ok. 2h przed pić.
 
Ja zawsze kupowałam za ok. 40. Raz w jakimś centrum handlowym pani mi zaśpiewała 58![emoji33]

No właśnie ja kupiłam je dopiero pierwszy raz i też 4 dychy dałam. Z tym 58 to ją poniosło :o.
Na necie właśnie sprawdziłam w Doz i w słonecznej jaki koszt, to na stronach internetowych mają po niecałe 30 zł. W przyszłym tygodniu będę w poblizu słonecznej i zobaczę ile faktycznie mnie skasuje (o ile będą mieli), ale tam ogólnie ceny od 20-40% tańsze na wszystko.
 
Dziewczyny chyba po ptakach w tym miesiącu :( Zobacz załącznik 893211
sprawdz sobie jeszcze jutro. wazne by na 2 godz przed wykonaniem testu nie pic co by nie rozcienczyc za bardzo moczu.
a udalo sie am chociaz serduszkoac w ostatnich dniach? moze jest szansa?

22 godziny zostało nam do ślubu! Zaczyna to do mnie docierać! Stresik jest. :D
O jaaa! ale to zlecialo:D super super juz sie doczekac nie moge. o ktorej macie slub?

@Zmijka25 masz jzu wyniki??? znioslam dzis mnostwo jajek przez ten czas :D
 
ale jaja!
to juz chyba wyboru nie mam... i problem gdzie rodzic rozwiazal sie..
krotka informacja od nas z miasta:

"Szpital w Miedzyrzeczu oddaje ginekologie do Skwierzyny, pozbawiając międzyrzeczan opieki super fachowców, oddajemy również część chirurgii. Jezeli tak ma wyglądać program naprawczy wdrożony przez PSL-owski zarząd, to pokazuje ze nie liczą się z mieszkańcami powiatu. Bronią status quo. Z wielka szkoda dla nas wszystkich. Mam nadzieje, ze przy urnach wyborczych mieszkańcy pokażą co o tym myślą !!! #3xM"
 
Ja wiem, że bede rodziła w razie czego w tym samym szpitalu, w którym urodziłam sie ja i nasz młodszy T. Porodówkę miałam jednoosobowa. Cała dla mnie. Piłka, drabinka, własna łazienka z wanna. Luksus. I po porodzie leżałam sobie z młodym chyba z godzinkę kangurując. [emoji173]️ cudowny poród pomimo większego bólu niż za pierwszym razem.
 
Ja wiem, że bede rodziła w razie czego w tym samym szpitalu, w którym urodziłam sie ja i nasz młodszy T. Porodówkę miałam jednoosobowa. Cała dla mnie. Piłka, drabinka, własna łazienka z wanna. Luksus. I po porodzie leżałam sobie z młodym chyba z godzinkę kangurując. [emoji173]️ cudowny poród pomimo większego bólu niż za pierwszym razem.
no tak ale nam odbieraja taki oddzial njblizej 20km daleej. nieraz nie ma czasu by zwlekac. ponadto kobiety chodza do ginekologow czesto ktorzy zwiazani są ze szpitalem.. a teraz tzreba by bylo ciagle gdzies dojezdzac na wizyty.
 
reklama
Wiesz moja lekarka nie pracuje w szpitalu, w którym rodziłam. I dałam rade ;)
to kwestia wyboru, ja osobiscie chodze do mojego bo go lubie i jest zastepca ordynatora. wazny jest dla mnie zwiazek ze szpitalem bo wiem jak patrza na pacjentki od jednej takiej pani doktor ktora nie pracuje w szpitalu. zawsze uwazaja ze wszystko jest wyolbrzymione.. i pani dr kieruje do szpitala a oni odsylaja.
szkoda nerwow na cos takiego zwlaszcza w takich chwilach.
 
Do góry