reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Nie no wiadomo ze moje milczenie i innych nie sprawi ze ktos zajdzie ale to moze bolec jak my sie cieszymy.

Kto chce testy? Muszę sie ich pozbyc zanim oszaleje. Powiedziałam M co zrobilam.. Puknal mi w czoło
Jak ja widzę, że którejś się udało to sama nabieram nadziei. :) Nigdy nie czułam się z tego powodu źle. :)
 
Ja się pytam gdzie jest ten ledwo widoczny? [emoji14] Przestań robić testy, przecież w ciąży jesteś! :)
Powiem ci ze na zdj srodkowy lepiej wyglada ale padal cien bo stałam za swiatlem.. On naprawdę jest duzo jasniejszy niz inne.. Ale powtorzylam szybko drugim i troszke lepszy byl więc pocieszam sie ze trafilam w zla próbkę moczu.
Sorki ze was tak zameczam.
 
Powiem ci ze na zdj srodkowy lepiej wyglada ale padal cien bo stałam za swiatlem.. On naprawdę jest duzo jasniejszy niz inne.. Ale powtorzylam szybko drugim i troszke lepszy byl więc pocieszam sie ze trafilam w zla próbkę moczu.
Sorki ze was tak zameczam.
Przesadzasz, ledwo widoczny to ja ostatnio wrzuciłam. [emoji23] To, że będą różne nasilenia barwnika zależy tylko od tego ile pijesz w ciągu dnia. ;)
 
Przesadzasz, ledwo widoczny to ja ostatnio wrzuciłam. [emoji23] To, że będą różne nasilenia barwnika zależy tylko od tego ile pijesz w ciągu dnia. ;)
Tak wlasnie po chwili pomyslalam. Najpierw panika i strach i po drugim tescie mysle sobie ze tyle co ja wypilam to ma prawo.. Ale coz swieto by bylo gdybym choc raz na 3 dni paniki nie zasiala. Stara i glupia.
 
No dokładnie! :) Ja to dla spokoju bym leciała do lekarza by potwierdził ciąże. :)
Idę we wtorek. Moj gienek prywatnie ma tylko wtorki i czwartki a od srody idzie na urlop az do 10 wrzesnia więc ide w sumie juz za 1dzien.jutro o 8.30 jade juz na chate do bratowej bo tam bede pilnować jej dzieci.. Wieksze mieszkanie i dzieciaki w swoich pokojach lepiej spia a my z jula klimatyzujemy sie wszędzie. Oby jej w szpitalu pomogli i wrocila do domu w piatek.
 
reklama
Do góry