reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
hej! Dawno sie nie odzywalam ... ale was podczytuje... nie martw się :*** ja 11 cykl wiec nic nie lepiej... i ja nie mam wogole dzieciątka...i jakoś przestaje wierzyć ze będę miała choć jedno...
Skup się na synku i ciesz się nim ile wlezie a 2 może sama przyjdzie niespodziewanie :*
A ja staram się myśleć pozytywnie, staram się myśleć, że wkoncu będę w ciąży, że wkoncu się uda (pierwszą ciążę poroniłam w grudniu 2017) też miałam nie raz nie dwa doła, ale kurcze wkoncu musi się udać trzeba być dobrej myśli [emoji4]
 
Dobrze [emoji16] to dobry znak, że fasolka się zadomowiła [emoji4]
No i teraz zasadz mi kopa w dupe.!! Bo z tej mojej paki testow poszlam zrobic test... I zawsze zanim dojdzie do kontrolnej kreski testowa juz przebija.. A teraz patrze i nic.. Wyszla blada ledwo widoczna.. Pobralam druga próbkę moczu i zrobilam drugi i wyszedl mocniejszy.. Ale byl upal dzis, bylam nad jeziorem i duzo wody wypilam z 1.5l... Tlumacze sobie ze hcg sie mocno rozcienczylo.
Po co ja te testy robie:(

Na zdj na górze juz wyschniety test z rana, na srodku ten co slaby wyszedl a na dole ciut lepszy.
 

Załączniki

  • IMG_20180819_213544_1.jpg
    IMG_20180819_213544_1.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 85
No i teraz zasadz mi kopa w dupe.!! Bo z tej mojej paki testow poszlam zrobic test... I zawsze zanim dojdzie do kontrolnej kreski testowa juz przebija.. A teraz patrze i nic.. Wyszla blada ledwo widoczna.. Pobralam druga próbkę moczu i zrobilam drugi i wyszedl mocniejszy.. Ale byl upal dzis, bylam nad jeziorem i duzo wody wypilam z 1.5l... Tlumacze sobie ze hcg sie mocno rozcienczylo.
Po co ja te testy robie:(
A idź !!! Chyba nie bierzesz na poważnie testów ciążowych po 1 zł ! To żaden wyznacznik rośnięcia HCG ! Zrobiłaś już ich wystarczająco dużo nakazuje je albo odesłać do potrzebującej staraczki albo wyrzucić do kosza natychmiast ! [emoji4][emoji4][emoji4]
 
No i teraz zasadz mi kopa w dupe.!! Bo z tej mojej paki testow poszlam zrobic test... I zawsze zanim dojdzie do kontrolnej kreski testowa juz przebija.. A teraz patrze i nic.. Wyszla blada ledwo widoczna.. Pobralam druga próbkę moczu i zrobilam drugi i wyszedl mocniejszy.. Ale byl upal dzis, bylam nad jeziorem i duzo wody wypilam z 1.5l... Tlumacze sobie ze hcg sie mocno rozcienczylo.
Po co ja te testy robie:(

Na zdj na górze juz wyschniety test z rana, na srodku ten co slaby wyszedl a na dole ciut lepszy.
Ja się pytam gdzie jest ten ledwo widoczny? [emoji14] Przestań robić testy, przecież w ciąży jesteś! :)
 
Domyslam sie co czujesz:( bardzo mi smutno i przykro. Czasem nie wiem czy nam ciężarówkom wypada sie tu udzielac by nie ranić tych ktore sie staraja.
Kasienka 12 cykl to jeszcze cykl z szansa na naturalne poczęcie dla zdrowych par. Po roku dopiero lekarze sie laskawie interesuja w czym problem. Moze sie nie zgrywacie w czas?
Bez przesady, kobiety w ciąży są były i będą wśród staraczek i to, że nie będziesz się odzywać nie spowoduje, że któraś zajdzie w ciążę więc nie gadaj głupot i zdawaj relacje na bieżąco ! [emoji4]
 
reklama
Nie no wiadomo ze moje milczenie i innych nie sprawi ze ktos zajdzie ale to moze bolec jak my sie cieszymy.

Kto chce testy? Muszę sie ich pozbyc zanim oszaleje. Powiedziałam M co zrobilam.. Puknal mi w czoło
 
Do góry