reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Gdyby było w tym piwie choć troszkę alkoholu były by oznaczenia, że nie można prowadzić pod wpływem alkoholu i że w ciąży nie można spożywać alkoholu. :)
 
reklama
A u nas przygnębiający wieczór, właśnie wróciliśmy z cmentarza. Narzeczony miał potrzebę zobaczyć, czy zapalony już znicz dalej się świeci. Przeżywa śmierć kolegi. Niby normalnie rozmawiamy, coś tam się śmiejemy ale tak trochę na wymus. Chłopak kilka lat ode mnie tylko starszy. :( Miałam nadzieję, że wyjdzie z tego i pobawimy się na naszym weselu...

Hej u mnie równie przygnębiający dzień ... dziś był pogrzeb synka mojej koleżanki... miał zaledwie 3 latka :( to dopiero jest niesprawiedliwość świata. Nawet sobie nie potrafię wyobrazić co oni teraz przeżywają. :( eh
 
Hej u mnie równie przygnębiający dzień ... dziś był pogrzeb synka mojej koleżanki... miał zaledwie 3 latka :( to dopiero jest niesprawiedliwość świata. Nawet sobie nie potrafię wyobrazić co oni teraz przeżywają. :( eh
Straszne to jest... :( W głowie się nie mieści ile bydlaków na świecie a niewinni ludzie, dzieci umierają. :(
 
Hej u mnie równie przygnębiający dzień ... dziś był pogrzeb synka mojej koleżanki... miał zaledwie 3 latka :( to dopiero jest niesprawiedliwość świata. Nawet sobie nie potrafię wyobrazić co oni teraz przeżywają. :( eh

o matulu:( [*] dla chłopca. tego nigdy nie zrozumiem dlaczego tak niewinne istoty z tego swiata odchodzą.

to tak samo jak w Darłówku te dzieciaczki się utopiły :( Kobieta miała 4 serduszka miłości a została z 1 :(
 
reklama
Straszne to jest... :( W głowie się nie mieści ile bydlaków na świecie a niewinni ludzie, dzieci umierają. :(

Dokładnie to samo mi chodzi po głowie :/ dlaczego los kara tych niczego winnych, zwłaszcza dzieci, które nawet nie zdążyły dobrze życia zasmakować, a tyle na świecie zwyroli, którym nic nie jest, którym by sie należało.

o matulu:( [*] dla chłopca. tego nigdy nie zrozumiem dlaczego tak niewinne istoty z tego swiata odchodzą.

to tak samo jak w Darłówku te dzieciaczki się utopiły :( Kobieta miała 4 serduszka miłości a została z 1 :(

Ja też nie :(. W szczególności ze Kubuś rok temu zachorował na ostrą białaczkę, więc nie dość że 1/3 swojego życia wycierpial i spędził w szpitalu, zamiast w domu, to ostatecznie skończyło się tak jak się skończyło. :( ... przynajmniej już nie cierpi, bo ostatnie miesiące były tragiczne dla niego, już leki nie działały żadne, więc tylko na przeciwbolowych byl non stop. :( eh
 
Do góry