reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Dokładnie to samo mi chodzi po głowie :/ dlaczego los kara tych niczego winnych, zwłaszcza dzieci, które nawet nie zdążyły dobrze życia zasmakować, a tyle na świecie zwyroli, którym nic nie jest, którym by sie należało.



Ja też nie :(. W szczególności ze Kubuś rok temu zachorował na ostrą białaczkę, więc nie dość że 1/3 swojego życia wycierpial i spędził w szpitalu, zamiast w domu, to ostatecznie skończyło się tak jak się skończyło. :( ... przynajmniej już nie cierpi, bo ostatnie miesiące były tragiczne dla niego, już leki nie działały żadne, więc tylko na przeciwbolowych byl non stop. :( eh
Czasami myślę, że może tam po drugiej stronie jest o wiele lepiej niż tu na ziemi i dlatego tak się dzieje, tym się pocieszam...
 
reklama
Hej u mnie równie przygnębiający dzień ... dziś był pogrzeb synka mojej koleżanki... miał zaledwie 3 latka :( to dopiero jest niesprawiedliwość świata. Nawet sobie nie potrafię wyobrazić co oni teraz przeżywają. :( eh
O Boże, to musi być koniec świata dla rodziców [emoji17]
 
Ja kiedyś nie przepadałam, ale odkąd mieszkam na swoim to często popijamy [emoji14]
Ogólnie nie lubię tego złego samopoczucia po alkoholu, bólu głowy, żołądka itp. No alkohol ma ogrom skutków ubocznych a nie lubię jak coś źle na mnie działa. ;) Jeśli mam być szczera to jedynie lubię marihuanę i w ogóle co z konopiami związane. ;) I to nie znaczy, że jestem narkomanem. [emoji23] Bo marihuana to nie narkotyk. [emoji106]
 
reklama
Ogólnie nie lubię tego złego samopoczucia po alkoholu, bólu głowy, żołądka itp. No alkohol ma ogrom skutków ubocznych a nie lubię jak coś źle na mnie działa. ;) Jeśli mam być szczera to jedynie lubię marihuanę i w ogóle co z konopiami związane. ;) I to nie znaczy, że jestem narkomanem. [emoji23] Bo marihuana to nie narkotyk. [emoji106]
Mnie nie boli ani głowa ani żołądek pije z umiarem a nie do upadłego [emoji14]
 
Do góry