reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Zastanawiam się czy w wyniku mocnej choroby może dojść do skrócenia fazy lutealnej? Coś na zasadzie, że organizm skraca fazę, żeby nie doszło do ciąży? Wiem, że przy chorobie ovu może sie przesunąć ale co w wypadku jeśli choroba wystąpiła już po owulacji?
 
Zastanawiam się czy w wyniku mocnej choroby może dojść do skrócenia fazy lutealnej? Coś na zasadzie, że organizm skraca fazę, żeby nie doszło do ciąży? Wiem, że przy chorobie ovu może sie przesunąć ale co w wypadku jeśli choroba wystąpiła już po owulacji?
Może być, że po prostu nie dojdzie do implantacji zarodka. Organizm po prostu podczas choroby broni się przed kolejnymi obciążeniami. Ale oczywiście nie musi tak być. :)
 
Może być, że po prostu nie dojdzie do implantacji zarodka. Organizm po prostu podczas choroby broni się przed kolejnymi obciążeniami. Ale oczywiście nie musi tak być. :)
Dziękuję, tak wiem, że moze nie dojść do implantacji. Ale mnie konkretnie chodzi o takie jednorazowe skrócenie f. lutealnej przy chorobie w drugiej połowie cyklu. U mnie właśnie tak się skróciło ostatnio i byłam chora. Zastanawiam sie czy to może mieć związek. :)
 
A ja trochę z innej beczki niż starania :):)
Chciałam się pochwalić, że zrobiłam dziś na kolacje rewelacyjne krewetki !!
Trzeba było tam wlać 50 ml białego wina, resztę oczywiście dopiliśmy z M co by się nie zmarnowało :):)
Robiłam dziś test ciążowy, 23 dc niestety biel.
Będzie co Bóg da, test owulacyjny drugi raz w tym cyklu pociemniał wiec liczę, że może z drugiej owulacji sie uda.
Jak oczywiście mój M skończy grać i przyjdzie do sypialni [emoji23][emoji23]
Ja nie umiem robić krewetek..A tyle ludzi sobie chwali.
Dawaj przepis..Może się skuszę i może nawet mi wyjdą.
 
Dziękuję, tak wiem, że moze nie dojść do implantacji. Ale mnie konkretnie chodzi o takie jednorazowe skrócenie f. lutealnej przy chorobie w drugiej połowie cyklu. U mnie właśnie tak się skróciło ostatnio i byłam chora. Zastanawiam sie czy to może mieć związek. :)
Wydaje mi się, że może mieć to zwiazek. Często przy antybiotykoterapii czy przy większych ilościach przyjmowania leków przeciwgrypowych czy przeciwbólowych może skrócić fazę lutealną. Ale objawem skróconej fazy lutealnej jest szybciej pojawiająca się miesiączka. :)
 
reklama
Do góry