reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Mi od wczoraj też wychodzą testy pozytywne .Dwa dni działaliśmy ale dziś daje spokój .Marzę o dziewczynce więc jak będzie to będzie . Marta w tamtym cyklu też miałam takie ciemne krechy w sobie a w niedzielę wieczorem już jaśniała ..Więc różnie z tymi testami jak widać
Malina gratulacje ;)) Masz już betę? Widzisz tak się wyluzowalas że się udało .
tak beta wyszla 40,92

@martoosia04 gdzies kiedys czytalam ze testy owu potrafia byc kilka dni z rzedu pozytywne.
 
@martoosia04 gdzies kiedys czytalam ze testy owu potrafia byc kilka dni z rzedu pozytywne.

Ja tego nie neguję i wierzę, że tak może być. Aczkolwiek wiecie, łącznie 4 dni z rzędu to już mi wystarczy. Tym sposobem ciężko mi trafić z BDM w córkę ;) musiałabym [emoji173]️ codziennie [emoji849] bo owu przesunęła się z 17dc na 21dc wg Flow. [emoji848]
 
Ja tego nie neguję i wierzę, że tak może być. Aczkolwiek wiecie, łącznie 4 dni z rzędu to już mi wystarczy. Tym sposobem ciężko mi trafić z BDM w córkę ;) musiałabym [emoji173]️ codziennie [emoji849] bo owu przesunęła się z 17dc na 21dc wg Flow. [emoji848]
serduszkuj sie az ci pipka odpadnie:p
owoc tego bedzie cudny :)
ja mialamw tym cyklu tylko 6 zblizen juz nie produkowalismy jak roboty z naciskiem na dni plodne.
 
A ja trochę z innej beczki niż starania :):)
Chciałam się pochwalić, że zrobiłam dziś na kolacje rewelacyjne krewetki !!
Trzeba było tam wlać 50 ml białego wina, resztę oczywiście dopiliśmy z M co by się nie zmarnowało :):)
Robiłam dziś test ciążowy, 23 dc niestety biel.
Będzie co Bóg da, test owulacyjny drugi raz w tym cyklu pociemniał wiec liczę, że może z drugiej owulacji sie uda.
Jak oczywiście mój M skończy grać i przyjdzie do sypialni [emoji23][emoji23]
Haha bawcie się dobrze :D
 
A ja trochę z innej beczki niż starania :):)
Chciałam się pochwalić, że zrobiłam dziś na kolacje rewelacyjne krewetki !!
Trzeba było tam wlać 50 ml białego wina, resztę oczywiście dopiliśmy z M co by się nie zmarnowało :):)
Robiłam dziś test ciążowy, 23 dc niestety biel.
Będzie co Bóg da, test owulacyjny drugi raz w tym cyklu pociemniał wiec liczę, że może z drugiej owulacji sie uda.
Jak oczywiście mój M skończy grać i przyjdzie do sypialni [emoji23][emoji23]
Mmm, uwielbiam krewetki! A teraz miłych staranek [emoji16]
 
Popelnilam chyba największy blad. Zrobilam test z porannego moczu tej samej marki co zawsze i wydaje mi sie ze kreska jest slabsza niz dotychczas. Masakra:(

Po 3 min zrobil sie jakby wyrazniejszy uff
 
Ostatnia edycja:
reklama
Popelnilam chyba największy blad. Zrobilam test z porannego moczu tej samej marki co zawsze i wydaje mi sie ze kreska jest slabsza niz dotychczas. Masakra:(

Po 3 min zrobil sie jakby wyrazniejszy uff

Przestań robić testy! Jesteś w ciąży i koniec! Beta urośnie. Ty mnie zaraź ciąża a nie tam panikujesz, że coś tam blade jest. Nie jest!
 
Do góry