reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Hej dziewczyny jestem od 7 w szpitalu badania porobione o 9 zalozyli mi 4 tabletki zaczelam lekko plamic czyli sie zaczyna brzuch prawie nie boli lekkie skurcze ale tak jak przy okresie bardziej wrazie czego mam zalecona kroplowke przeciwbolowa ale moze niebedzie potrzebna zdecydowalam sie pobrac kosmowke do badan genetycznych na ustalenie plci i pozostawic plod do pochowku. Trzymajcie kciuki zeby poszlo szypko
Cześć Baffi, przechodzilam przez to w maju. Trzymaj sie i nie zalamuj.... Sciskam
 
reklama
nie sądze bym dała mu odczuc seks tylko dla dziecka. ja pożadam go tak jak zawsze i nie jest to dla mnie na zasadzie odbebnic i tyle. fakt ze do tej pory nie zdarzalo nam sie dzien po dniu... zawsze ten 1 dzien lub dwa przerwy ale nie trwa to cały cykl tylko te 3 szczegolne dni. to tak wiele dla ludzi ktorzy sie staraja? przez cały cykl nie było nacisku na przytulaski.. widzial testy wie ze jezeli w koncu ma sie spelnic nasze pragnienie to kazde z nas musi dac cos od siebie.
ehhh sama nie wiem juz nic :(

Nie mówię, że u Was nie ma namiętności, tylko gdybam. Z jakiegoś powodu Twój facet się już zmęczył. Dla Ciebie 3 dni to nie dużo, dla mnie i wielu dziewczyn też, ale dla niego tak. Musicie porozmawiać, bo my możemy przyznać Tobie rację ale to niczego nie zmieni między Wami. :)

To mam nadzieje, ze może aplikacja, która ja używałam pomoże Wam ☺️ Od długiego czasu się staracie ??
Lekarz powiedział mi kiedyś, ze to musi być spontaniczne , ale wiadomo jak się bardzo czegoś chce to ciężko tak ☹️

My już od roku, z przerwą w międzyczasie i ciążą pozamaciczną. Spontanicznie najlepiej ale spontaniczność sprawdza się przez kilka pierwszych cykli. Ja już dwóch apek używam i podobnie wróżą mi dni płodne i termin @ (nie wiem, od czego pochodzi ten skrót :D).

Kochana daje Ci kopa na spamietanie:p Ty wlasnie pociagniesz dobra passe...kiedy testujesz? Bo juz nie umiem sie doczekac:D

Dzięki, Kasia! Na Ciebie zawsze można liczyć! Na razie nie piekli mi się do kupowania testu. Ale nie wykluczone, że kupię go dzisiaj i testować będę jutro. :)
 
Pierwszy cykl jak ja wam zazdroszcze;p Ja juz czuje w sobie taka presję... wiem ze nakladam ją na M... ale chcialabym juz miec kropeczke w sobie... Jestem dzis rozgoryczona bo uwazam ze maz mnie nie rozumie. skoro staramy się to nie ze ja tylko chce i sie staram... on wciaz twierdzi ze chce tylko nie chce jak robot dzien w dzien... tylko dzien w dzien nie ma przytulaskow, teraz mi zalezalo skoro testy owu byly pozytywne.... z nocki dzis wrocil to wrecz uciekl przede mna do drugiego pokoju szybko spac :-D spłoszyłam sobie męża.
czy to jest tak duzo serduszek?
wczorajszy dzien nam wylecial.. ale dzis nie odpuszczę;p ten jeden raz i niech dzieje sie co ma sie dziac. ale wczoraj szyjka byla tak ladnie otwarta... bol jajnika był..dzis nawet nie badalam jeszcze i dolegliwosci bolowe ustały..
Ej moim zdaniem troche za bardzo naciskasz. Faceci troche inaczej na to wszystko patrza i czasami to jest dla nich za duzo, taki nacisck bo ooo owu jest to juz szybko do lozka..
Wyluzuj troszke sama starasz sie chyba 2 cykl jak pamietam i wydaje mi sie za bardzo naciskasz.
Każda z nas tu jakiejś apki używa, ale żadnej z nas sama apka nie pomogła. Gratuluję więc, że się udało od razu i nie musisz wnikać w analizy śluzu, temperatury, testów owulacyjnych, itp. :) Normalny człowiek z zewnątrz za głowę by się złapał czytając nas, a to nasza codzienność...
Dokladnie.
To mam nadzieje, ze może aplikacja, która ja używałam pomoże Wam [emoji5] Od długiego czasu się staracie ??
Lekarz powiedział mi kiedyś, ze to musi być spontaniczne , ale wiadomo jak się bardzo czegoś chce to ciężko tak [emoji852]️
Sama apka wiekszosci raczej nie pomoże wyliczajac plodne na podstawie dlugosci cykli. Ja dzieki temperaturze wiem kiedy dokladniej kiedy byla owu, czasami sie przesuwa...
My juz 10cs..
Hmm moze u mnie pecherzyk nie peka i to dlatego nie wychodzi ..? Bo slyszalam ze po owu temperatura rosnie nawet jak pecherzyk nie peknie...?
 
@Kaamilaaa też tak słyszałam i też się nad tym zastanawiam że u mnie może być podobnie tym bardziej że ogólnie te temperatury jakieś takie niskie... Dzisiaj mierzylam temp pierwszy raz po @ i miałam na poziomie jak zaraz po owu.....
 
Ej moim zdaniem troche za bardzo naciskasz. Faceci troche inaczej na to wszystko patrza i czasami to jest dla nich za duzo, taki nacisck bo ooo owu jest to juz szybko do lozka..
Wyluzuj troszke sama starasz sie chyba 2 cykl jak pamietam i wydaje mi sie za bardzo naciskasz.Dokladnie.Sama apka wiekszosci raczej nie pomoże wyliczajac plodne na podstawie dlugosci cykli. Ja dzieki temperaturze wiem kiedy dokladniej kiedy byla owu, czasami sie przesuwa...
My juz 10cs..
Hmm moze u mnie pecherzyk nie peka i to dlatego nie wychodzi ..? Bo slyszalam ze po owu temperatura rosnie nawet jak pecherzyk nie peknie...?
No mozecie tak uwazac ale nie rozumiem co ma do rzeczy 2 cs? Jestem osobą która jesli powiedziała A to robi tak jak byc powinno bo mi na tym zwyczajnie zalezy. Wykorzystuje czas ktory mi w tym sprzyja i nie uwazam tego za cos dziwnego.. lepiej starac sie 2 cykle konsekwentnie niz 20 byle jak anuz sie uda (bo M uwaza sie za robota). Jak kazda z nas pragne kropeczka małego i nie widzę powodu dla ktorego mam zwlekac. gdybym przesadzala wydaje mi sie ze wykres serduszek bylby w zdecydowanie lepszym stanie a tu raptem 8 dni a dzis mamy 24dc.
 
U mnie dzis 17dc i 3dp. Myslalam ze bedac na urlopie odpuszcze i wyluzuje ale caly czas mysle. Do tego od dzis brzuch zaczol bolec jak na @ i to przecie duzo za wczesnie...

Pamietasz jak opisywalam swoje bóle brzucha w 3-4 dniu po owulacji? Bolało jak na okres, do tego ból piersi i ten dZiwny posmak kawy... i jest ciąża, trzymam kciuki za Ciebie :);):tak:
 
reklama
No mozecie tak uwazac ale nie rozumiem co ma do rzeczy 2 cs? Jestem osobą która jesli powiedziała A to robi tak jak byc powinno bo mi na tym zwyczajnie zalezy. Wykorzystuje czas ktory mi w tym sprzyja i nie uwazam tego za cos dziwnego.. lepiej starac sie 2 cykle konsekwentnie niz 20 byle jak anuz sie uda (bo M uwaza sie za robota). Jak kazda z nas pragne kropeczka małego i nie widzę powodu dla ktorego mam zwlekac. gdybym przesadzala wydaje mi sie ze wykres serduszek bylby w zdecydowanie lepszym stanie a tu raptem 8 dni a dzis mamy 24dc.
Ok rob jak uważasz. Ale rozumiem Twojego meza no bo komu chce sie [emoji173] na zawolanie ? Ok czesto tak jest jak pary sie staraja dlugo bo np lekarz kazal wtedy i wtedy, ale tak juz na samym początku sie az tak nakrecac ? Wydaje mi sie ze skoro ty chcesz konkretnie już teraz zajsc w ciaze bo masz teraz taki cel nie za bardzo zwracajac uwage czy twojemu pasuje takie "maszynowe" [emoji173] mozesz go troche ranić ta presją.. co moze skutkowac efektem odwrotnym do zamierzonego..
Czego ci nie zycze oczywiscie bo zycze ci zebys w tym cyklu ujrzala dwie kreski i zebys miala wiecej zrozumienia dla meza [emoji6]
 
Ostatnia edycja:
Do góry