reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
Cześć dziewczyny, nie wiem, czy mnie ktoś jeszcze pamięta. Dołączyłam do Was w grudniu, udało się nam za pierwszym razem, ale niestety poroniłam w lutym w 9tc. Teraz, wraz z wakacjami wracamy do starań. To drugi cykl bez zabezpieczenia. Tym razem złotego strzału nie było ;). Bardzo bym chciała, żeby nam się sprawnie udało, ale zdaję sobie sprawę, że może nie być tak hop siup. Mamy już swoje lata (ja 38) i zegar biologiczny znacząco tyka :). Póki co jednak jestem dobrej myśli!

Cały czas przymusowej przerwy w staraniach Was czytałam, więc jestem na bieżąco. Bardzo się cieszę, że tak wielu z Was/nas się udało :D!
Za resztę trzymam nieustannie kciuki i liczę, że do końca 2018 wszystkie będziemy toczyć piękne ciążowe brzuchy :)!

@Migdalowe jak w szpitalu? Coś powiedzieli, zdiagnozowali? Daj znać!

@KatiNails Ty już w końcówce o_O Szok, jak czas pędzi! Pamiętam jak test robiłaś i pierwszą betę. No i Twoje niedoszłe zapalenie pęcherza :D.

@nata$za88 a my razem przez moment na wrześniówkach 2018 byłyśmy :). Gratuluję II i trzymam kciuki baaardzo mocno!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tyle się tu dzieje, że nie nadążam czytać, fajnie ;)
Ja też myślałam , że wszystko będzie szybciutko, a tu piąty rok. Wszelkie badania porobione,niby wszystko okej, ale zamierzam zmienić ginekologa i pokazać mu te wszystkie badania jeszcze raz. Miałam już chwile zwątpienia, odpuszczenia. Myślałam, że jak wrócę do pracy, to zapomnę itd.to nic nie pomagało. Daję sobie jeszcze czasu, a potem nie wiem? Adopcja?
 
@Kaamilaaa zobaczymy jutro..... I dziś czuję się okropnie jak właśnie przed @....
Nie chce nakrecac bo sama tego nie lubie jak ktos mnie nakreca... no ale [emoji14] ostatnio dwie koleżanki czuly sie podobnie do ciebie wlasnie juz sporo czasu przed @ a tu niespodzianka [emoji14] do tego ten spadek...[emoji57]
Trzymam kciuki zeby odbiła jutro i rosła [emoji6][emoji110][emoji110]

U mnie juz raczej po owu[emoji57] chyba byla idealnie w 14dc aż dziwne jak na mnie [emoji14]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry