reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
A robilas jakies konkrerne badania na prolaktyne? Bo musze tez zbadac.

Na prolaktyne to lekarz zaznaczył mi PRL z obciążeniem 3krotne. Czyli pojechałam z samego rana na badanie na czczo najpierw krew potem dostałam taka tabletkę i po godzinie byłam znów kuta i potem po dwóch. W tedy wychodziło czy jest ona w normalnie powinna być po godzinie max 3 krotność chyba normy z tego co pamietam ja miałam 17 krotność :/ a mimo ze sama PRL była wcześniej w normalnie :/ wiec warto zrobić sobie pełna z obciążeniem. A co do testu niestety ale w sumie małe pocieszenie robiłam po południu no i termin niby na jutro wiec jeszcze mam mała nadzieje :p malutka hahhaa
 
reklama
Do góry