reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Hej dziewczyny. Mi sie udalo za 3 cyklem...poronilam wczoraj w 11tc. Ciąża zmarla w 8tc ☹

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny. Mi sie udalo za 3 cyklem...poronilam wczoraj w 11tc. Ciąża zmarla w 8tc [emoji852]

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom

Wiolus ... bardzo mi przykro . Mam nadzieje , ze się jakoś trzymasz [emoji173]️ ściskam mocno !


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie ma co sie smucić.

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom

To dobrze , ze dobrze to znosisz . Najważniejsze , ze wiesz ze mogłaś zajść i udało się dość szybko bo w 3 cyklu . Teraz tylko troszkę odpoczniesz i zaraz pewnie się znów uda . Tym razem szczęśliwie [emoji179]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lekarz mowil ze mam czekac do 1 miesiaczki i jak sie skonczy to od razu dzialac. Podobno jest duze prawdopodobieństwo ze sie szybko uda. Jak sie zagoje pojade do ginekologa i bede rozmawiać .

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie ma co sie smucić.

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom

Na pocieszenie powiem Ci, ze ja zaszłam w ciąże z synkiem w pierwszym cyklu po zabiegu chociaż miałam odczekać trzy miesiące ale wpadka byla[emoji16] buziaki i ściskam mocno!!![emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Współczuje i wiem co czujesz... [emoji24] Miałaś zabieg?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dostalam tabletki i poszlo prawie wszystko pozniej mialam zabieg czyszczacy. Ciesze sie tylko ze nic nie widzialam.

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry