reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Dziewczyny, przeszłam samą siebie [emoji33] snily mi się pozytywne testy, w nocy budzilam sie kilka razy bo czułam się jakby mnie ktoś wrzątkiem polewal- a dodam, że w normalnych okolicznościach jestem potwornym zmarzluchem. No i zanim ogarnelam, ze to dopiero 8dpo to siknelam... :( i oczywiście bialo ...
 
reklama
Dziewczyny, przeszłam samą siebie [emoji33] snily mi się pozytywne testy, w nocy budzilam sie kilka razy bo czułam się jakby mnie ktoś wrzątkiem polewal- a dodam, że w normalnych okolicznościach jestem potwornym zmarzluchem. No i zanim ogarnelam, ze to dopiero 8dpo to siknelam... :( i oczywiście bialo ...


Ja jak czekałam na wyniki bety to też mi się śniły wyniki normy tygodnie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziś już po terminie @ :) kolejne testy coraz mocniejsze mam nadzieje ze kolejna betka będzie już dużo większa :)
25 mamy USG i liczę, że bedzie widać już coś :)
Ogólnie jedyne co mi jest to boli mnie brzuch tak jak na okres ale nie cały czas, leciała mi krew z nosa ale to chyba przez przeziębienie i mega katar a tak to chyba tyle :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziś już po terminie @ :) kolejne testy coraz mocniejsze mam nadzieje ze kolejna betka będzie już dużo większa :)
25 mamy USG i liczę, że bedzie widać już coś :)
Ogólnie jedyne co mi jest to boli mnie brzuch tak jak na okres ale nie cały czas, leciała mi krew z nosa ale to chyba przez przeziębienie i mega katar a tak to chyba tyle :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ból brzucha to wg mnie dobry znak, z tego co wiem każda tutaj w BAAARDZO wczesnej ciąży to odczuwala:)
Będzie dobrze zobaczysz [emoji173]

9ewnqqmzi7le71mi.png
 
Dziś już po terminie @ :) kolejne testy coraz mocniejsze mam nadzieje ze kolejna betka będzie już dużo większa :)
25 mamy USG i liczę, że bedzie widać już coś :)
Ogólnie jedyne co mi jest to boli mnie brzuch tak jak na okres ale nie cały czas, leciała mi krew z nosa ale to chyba przez przeziębienie i mega katar a tak to chyba tyle :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Będzie dobrze trzymam kciuki ;)
 
@AgaRS90 gratuluję Grzesia!
@olaaa7 ja u Ciebie czuję dziewczynkę, nie wiedzieć czemu, bo już chyba lekarz wypatrzył jakiego dzyndzolka? :)
@Jotka_Szczotka ja bym temperaturę powyżej 38 traktowała już jak gorączkę. Lepiej za wczasu zwalczać ewentualną infekcję. A paracetamol w ciąży bezpieczny. :)
 
reklama
Do góry