reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

1515440473-78079ee564efa9e6-aaaaaa.jpeg

Testy z Allegro ... chyba moge im zaufać co ?
Robione przed chwila .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Gwałć chłopa ile wlezie :)
 
reklama
Ja mialam taki dzien w sobotę a dzisiaj wcale nielepiej a do tego w czwartek 40 lat koncze!!! Pije wino i musze zaraz chlopa gwalcic a chcialabym robic to bez presji tylko dla przyjemnosci...zycie...

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom

Szkoda, ze nie mam Cię pod nosem. Pobiegałabym z Tobą bo uwielbiam biegać. Kiedyś nienawidziłam, ktoś mi później powiedział, ze na początku się nienawidzi a jak załapiesz bakcyla to staje się uzależniające. I taka prawda, jak biegam to mam czas do namysłu tylko przez ostatnie półtora roku było mi zabronione przez wypadniety dysk. Tera mam zielone światło od fizjoterapeutki ale muszę się znów wbić w rytm :) samemu ciężko, jakby taka @lili78 była „pod nosem” to by mnie zmotywowała ;)
 
reklama
Do góry