reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Hej jestem właśnie po wizycie u ginekologa i mam na jajnikach pęcherzyki które blokują owulacje dlatego mam takie długie cykle miała któraś z was coś takiego?
 
reklama
Dzięki kochane, ja nigdy nie robiłam bety wiec całkowicie nie znam się na tych normach itp ... mam 41 dc ale zakładając cykle 40-dniowe.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dzięki kochane, ja nigdy nie robiłam bety wiec całkowicie nie znam się na tych normach itp ... mam 41 dc ale zakładając cykle 40-dniowe.
Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Beta 80 juz oznacza wczesną ciążę :) od 5 jest mowa o ciazy a skoro masz cykle 40 dniowe.... to moim zdaniem wszystko w normie, nie wiesz przecież kiedy doszlo do zagniezdzenia
Normy beta hCG dla tygodni ciąży, licząc tygodnie od ostatniej miesiączki:

  • 3. tydzień 5 - 50 mIU/ml
  • 4. tydzień 5 - 426 mIU/ml
  • 5. tydzień 18 - 7,340 mIU/ml
  • 6. tydzień 1,080 - 56,500 mIU/ml
  • 7. - 8. tydzień 7, 650 - 229,000 mIU/ml
  • 9. - 12. tydzień 25,700 - 288,000 mIU/ml
  • 13. - 16. tydzień 13,300 - 254,000 mIU/ml
  • 17. - 24. tydzień 4,060 - 165,400 mIU/ml
  • 25. - 40. tydzień 3,640 - 117,000 mIU/ml
Normy beta hCG dla tygodni ciąży, licząc tygodnie ciąży:

  • 3. – 4. tydzień od owulacji – 9 – 130
  • 4. – 5. tydzień od owulacji – 75 – 2600
  • 5. – 6. tydzień od owulacji – 850 – 20,800
  • 6. – 7. tydzień od owulacji – 4,000 – 100,200
  • 7. – 12. tydzień od owulacji – 11,500 – 289,000
  • 12. – 16. tydzień od owulacji - 18,300 – 137,000
  • 16. – 29. tydzień od owulacji – 1,400 – 53,000
  • 29. – 41. tydzień od owulacji – 940 – 60,000
 
Dzięki kochane, ja nigdy nie robiłam bety wiec całkowicie nie znam się na tych normach itp ... mam 41 dc ale zakładając cykle 40-dniowe.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Spokojnie w poniedzialek bedzie juz super a do gina najlepiej tak za 2tygodnie by cos na USG było [emoji4]
U mnie beta po 48h byla juz ponad 200.

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 27t3d [emoji594]
 
No ja doszłam do wniosku, że dziecko dzieckiem, ale też bym chciała coś zmienić i myślałam o drugich studiach... Jak znalazłaś te swoje wymarzone?
Podziwiam - my postanowiliśmy poczekać z dzidziusiem aż będę na finiszu z drugimi studiami. Bardzo się stresuje egzaminami i bałam się żeby nic się nie stało w czasie sesji.
Ja od zawsze wiedziałam, co chcę studiować, więc nie miałam problemu z wymarzonymi studiami - więc może pomyśl, co lubisz robić, co Ci sprawia przyjemność a potem pod to poszukaj studiów. Masz coś, co szczególnie lubisz? Co Cię interesuje?
 
Hej jestem właśnie po wizycie u ginekologa i mam na jajnikach pęcherzyki które blokują owulacje dlatego mam takie długie cykle miała któraś z was coś takiego?

To masz pco jak ja
Ale ja z pco jestem w ciąży już drugi taz tyle ze tym razem zaszlam na clo


16udqqmz5v3uqon5.png




inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
@nadalka będzie dobrze. Teraz tylko sprawdzisz przyrost. Nie zmartwiaj. Widziałam jak tu dziewczyny na początku ciąży właśnie miały betę na podobnym poziomie.
@asha gratuluję po cichu. :)
@Clover88 a ty gdzie się podziewasz.
@Brazowooka to trzymam kciuki za jutro :)

Maz już nie ma focha :d. Także działamy hehe. No i wyszlo tak że jednak będę w Polsce teraz. Także zaliczenia gina. Będę akurat po owulce aż do terminu @ ( która ma nie przyjść oczywiście). I tak się zastanawiam na kiedy mam zamówić wizytę. Wiem że nawet jeśli zaskoczy w tym cyklu to gin i tak mi tego nie powie.
Mój mąż mi wczoraj powiedział że czuję że tym razem się uda :) może chociaz jego przeczucie się sprawdzi. :)

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny:) wracam po małej przerwie (zajezdnia w pracy ech..) gratuluję jeszcze raz wszystkim dziewczyna, którym się udało:) U mnie niestety pojawiła się wczoraj @ :( tym razem chyba najgorsza z moich wszystkich. Wymioty, omdlenia i okropny bol brzucha i krzyża nie daje mi spać! No to czekamy do następnego razu..bu
 
reklama
Kochane prosze o pomoc ! 8-9 tydz. a ja mam od wczoraj takie pieczenie i nie wiem od czego... smarowałam caly dzień wzoraj sudokremem ale nic nie dalo, dzis zaszlam do apteki to pani poleciła mi tamtum rosa do plukania. Ktoś cos wie jak temu zaradzić? Lekarza mam dopiero w przyszlym tygodniu...
 
Do góry