reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Pyzunia a ty jednak jesteś w ciąży ?? Bo pamietam ze miałaś cień [emoji16]


16udqqmz5v3uqon5.png




inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
Jest :) termin na luty ze mną :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zjarana ja do 22tyg nie przytyłam ani kg za to potem potrafiłam 3kg w dwa tyg heh a bratowa mdłości takie miała ze minus 5kg na wadze a lekarz nie miał zastrzeżeń bo dziecko dobrze rosło.
 
Z testem ciążowym to chyba jest tak, że jak wyjdzie pozytywny, to za jakiś czas nie trzeba sprawdzać, bo ten wynik się nie zmienia. Ale jak wyjdzie negatywny to warto powtórzyć za jakiś czas, bo w tą stronę wahania są duże. więc głowa do góry :)
 
Hej hej.
@Zjarana to tylko pozazdrościć wagi :) mam koleżanki który przybieraly tylko po 5 kg. Zawsze się zastanawiałam jak to się robi hehe.
@pyzunia to super, że cień okazał się fasolka :)
@Clover88 a ty jak tam się czujesz .

U mnie weekend przeleciał nie wiem kiedy. Była nawet ładna pogoda i cały czas na zewnątrz. Nagle sobie wymyśliłam że chce do polski jechać ale bilety trochę drogie i się waham. Chociaż bym gina odwiedziła sprawdzić jak tam moja torbiel reaguje na brak tabletek .

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej kochane !!!
Dziś 8 tydzień! Maluszek ma 8mm i dziś widziałam serduszko , czekałam od 4 tyg, az sie zobaczymy , 13 robie wynikami z wynikami do lekarza. Jakieś porady aby zapobiegać mdłościom ?

Musisz przeczekać i prosić aż minie[emoji5]
Możesz spróbować herbatki imbirowej lub kupić imbir i uciąć kawałek tego imbiru o zalać go woda a jak nie to może jakieś krakersy, paluszki
Sama przez to przechodziłam i odpukać od niedawna przeszło [emoji5]
Trzymam kciuki aby i Tobie przeszło


16udqqmz5v3uqon5.png




inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Witam dziewczyny, czytam Was regularnie ale nie mam kompletnie czasu by coś napisać, w domu szpital, straszą córeczka chora, mąż też na zwolnieniu, młodsza już po chorobie na szczęście, dopadła ja bostonka, wstrętne chorobsko, ja się trzymam na szczęście, chociaż dziś od rana pobolewa mnie brzuch ja na @, a ta dopiero ma się pojawić 7, mam nadzieję że się udało, ale nie nakręcam się za bardzo, co ma być to będzie.
 
reklama
Do góry