reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Hej dziewczyny.
Gratuluję kreseczek[emoji4][emoji106]
@docia przykro mi[emoji53]
@basia89 wszystkiego najlepszego [emoji8]
@Koraaa piękny balkon!!!zazdroszczę[emoji5]
@MartaBarbaraWeronika kiedy testujesz?Ale masz silną wolę!![emoji4]trzymam mocno kciuki[emoji8]
@ Lanvin idziemy prawie łeb w łeb.mam dziś 15 dc i owulacji nie było.dopiero dziś mam sluz plodny przeźroczysty.coś musiałam źle poznaczyć.dziś podziałamy jeszcze[emoji4]


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ja te ja tez![emoji16][emoji16], tzn u mnie 14 DC, owu nie było jeszcze, mam nadzieje, ze będzie... To testujemy we 3 co najmniej[emoji6]

Napisane na G620S-L01 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ogień dawaj te druga fotkę [emoji7][emoji14][emoji14]

Flower spokojnie jeszcze wcześnie, ja w 5 tez nic nie widziałam ale nie przejęłam sie. Po prostu wierzyłam ze dzieciątko będzie rosło i ze wszystko będzie dobrze. Także spokojnie a za niedługo ujrzysz pikajace serduszko


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
1496682229-aaaaaa.jpeg


Oto zdjęcie. Test z rana i popołudniu i kreska pojawia się od razu. Ale śpiąca jestem mega od kilku dni ale jakoś sobie to tłumaczyłam. I przez ostatnie 3 dni mega apetyt a to dziwne

f2wlj44juj75ukos.png
 
Ja tez żarłam jak prosie [emoji200][emoji200]
Myślałam ze to na okres, ale żeby pochłonąć 3/4 dużego kotła bigosu to dopiero wyczyn [emoji23][emoji23][emoji23]


16udqqmz5v3uqon5.png


inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
Ja największy apetyt zawsze miałam w okolicy owu niewiem czemu. Przed @ jakiś nie bardzo. A ostatnio ciągle tylko lodówkę nawiedzałam

f2wlj44juj75ukos.png
 
Dzień dobry wszystkim :)

@Lanvin & @Flower dziękuję, że o mnie pamiętacie :*

Melduję, że u mnie wszystko w porządku. Bez jakichkolwiek zmian. Ostatnio jestem trochę zabiegana, robiłam dwa podejścia, żeby wdrożyć się w tematy forumowe, ale nie byłam w stanie ogarnąć ilości postów...

Mam nadzieję, że u Was wszystko pięknie i ładnie :)

Fajnie ze sie odezwaas :) I moze juz nie uciekaj tak na dlugo od nas :)

Może coś kiepsko ustawiła. Ale fakt za tydz powinno być już nawet serduszko

No powiem Ci ze ze sprzetem to sie nawalczyla, a monitor w strone okna a tam slpnce i ledwo cokolwiek widac , to przyszla pigula i swoim cialem zaczela zastawiac promyki swiatla zeby lepiej obraz widziec :)
Staram sie spokojnie poczekac na kolejna wizyte! Mam nadzieje ze moja kropka tez sie postara i urosnie troszke :)
 
Właśnie wyszłam z gabinetu i mam mieszane uczucia, przez 15 min gin walczyła ze sprzętem żeby ustawic go tak aby znaleźć pęcherzyk, oczywiście w tym czasie juz zdążyłam się poplakac ze nic nie ma! W końcu znalazła pęcherzyk ale jeszcze nic więcej nie bylo widać, mowi ze to 5 tydzień 5 dzień więc moze tak jeszcze byc i za tydzień mam znowu wizytę

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Nie smutaj. Za tydzień już pewnie będzie wszystko ładnie widać.
 
reklama
Do góry