reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
Ja dziś pierwsze wymioty zaliczyłam :( w poprzedniej ciąży ani razu mi się nie zdążyło

A teraz mecze się w szkole bo nadal mi niedobrze :(

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się z rana kobietki!
@Paraplu nie przejmuj się ja tu w Anglii 5 lat jestem jacyś znajomi niby są ale nie mam nikogo bliskiego żeby pogadać spotkać się na kawce itp.
@Windy91 chłopy to nie wiadomo czego chcą - masakra.
@StorAnia jak ja znam takie koleżanki co jak coś chcą tylko to wtedy jest super...

A u mnie pogoda gorsza, samopoczucie również. Ja tu czytam też w tym Internecie wszyscy wkoło w ciąży. Wczoraj mi przyszedł email, że gratulacje rozpoczynasz 24 tydzień [emoji22] no i zalamka. Myślałam, że się że wszystkiego wpisałam. Jednak nie [emoji20]
Ale za to z seksami u nas lepiej. Nawet ja z libido na minusie już w 3 dni 4 razy były seksy. Szkoda że nie boboseksy. Buziaki i życzę miłego dnia kochane [emoji8]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Już bym pojechała gdyby nie praca ;). A co u Ciebie takie gory i spadki na wykresie?? O jednej godzinie mierzysz??
@Windy91nie znikaj znowu. Będzie dobrze. Daj mu nauczke to przyjdzie z pidkulonym ogonem.
@marc nasz chorowitku. Może to jednak ciąża :)
@kotek87 ja tez po @ mam taka temp i później spada także spokojnie. Na monit w tym cyklu idziesz??



:-* nie, nie chociaż byłby to cudowny prezent :-) ale ja nie mam tyle szczęścia :-) he he
 
No wiem, wiem Maleńka ;) :* Wczoraj był dzień "wszystko na anty" Wkurza mnie to że @ nie ma, ale z jednej strony to dobrze, bo ginekolog uważa, że jeśli nie dostanę do przyszłego tygodnia to mam się pojawić i na wywołanie coś mi da ;) i wtedy, może uda mi się zrobić hsg pod koniec czerwca ;)
Wczoraj przy zamawianiu leków z aptek internetowych zamówiłam 10 testów Nordtest ;) w tym miesiącu już zmarnowałam cztery. Dziś zresztą też, bo ginekolog kazała się upewnić przed dzisiejszym stomatologiem ;) A oprócz tego, zamówiłam jęczmień zielony i zaczynam walczyć z otyłością. Będzie cel, będzie łatwiej nie myśleć o tym, że się nie udaje... Migawka mi się kończy 18 czerwca, urlop od 8 lipca, więc przesiadam się na rower.
Do pracy mam 20 kilometrów, będzie ciężko, ale trudno ;)
@Windy91 @Paraplu i inne, które o tym pisały, ja też tak naprawdę oprócz rodziny i znajomych z pracy mam tylko Was... Odkąd kupiłam działkę i wróciłam do mojego D, zostałam sama. Nie chodzę na imprezy, nie baluję na mieście, bo mi kasy szkoda. A mój D, też domator, więc takie samotniki jesteśmy ;) Zresztą wszystkie moje koleżanki mają młodszych facetów, więc przy moim 9 lat starszym, niektórzy z nich mogliby być jego synami... Ciężko jest mi czasami, ale jak dzwoni któraś i zaraz słyszę "wpadnę do Ciebie na plotki, a przy okazji zrobisz mi paznokcie i ufarbujesz włosy" to mnie szlag trafia i wykręcam się brakiem czasu ;) Takie plotki to ja mam w dooopie... :( ja jeśli do którejś się wybierałam to piekłam ciasto, żeby nie iść z pustą ręką :(
Wszystkie też uważaj, że skoro mamy działkę to powinniśmy zapraszać wszystkich na grile, imprezy plenerowe, a my po prostu nie mamy na to siły ani pieniędzy. Wszystko ładujemy w budowę, nasadzenia. Wszystko to też wymaga masę pracy... Dlaczego tak trudno to zrozumieć?
no to się wyżaliłam od samego rana...
Miłego dnia dziewczyny :)
@Spark cudowna stopa :) taka męska ;) bosz, ale będziesz ją wycałowywać ;)
Ja cały czas trzymam mega kciiuki! Może właśnie jakaś fajna dietka, albo zioła Sroki spróbuj :)
W ogóle powodzenia u stomatologa...nienawidzę :o
I nie rób więcej testów w tym cyklu!!! :D

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczynki :-)

Jadę do pracy - mam zapalenie krtani o l4, moze go dam i do domu. Smarcze jak małe dziecko :-) dzisiaj mam 28dc i chyba testy owu jednak faktycznie sa do bani. Moja faza lutealna trwa 15 dni i licząc po pozytywnym teście owu 2 dni to dzisiaj jest 15.
Jutro jadę na Śląsk :-) i w sobotę, albo juz w piątek na wesele w góry :-)
To zapraszam na kawke hehehe :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
1496159973-aaaaaa.jpeg

Stopki wyglądające na większe od moich [emoji14]
21tydz4dzien dzidzia ma 418gram :)
Termin przesunął się na 3 pazdziernik :)
Z dzidzią wszystko ok! :) ma długie ręce ponoć :) i oczywiście spał, jak to zwykle na badaniu...On tylko nocą baraszkuje Łobuz...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Piękne stopki [emoji173] [emoji173] [emoji173] [emoji173] [emoji173]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam się z rana[emoji4]dziś mam występ na dzień mamy i w sumie raty też więc idziemy cala rodzinka do szkoly[emoji4]
I mnie pochmurno i wiatr trochę wieje więc jest super.biorę się za zupę zanim gorąca niema bo w mieszkaniu potem skwar okropny
@marc życzę zdrówka[emoji4]
@Windy91 ja nie zmienię zdania na temat facetow.oni są po prostu dziwni!![emoji6]nie przejmuj się jak ja to mówię
"Przyjdzie koza do woza"[emoji23]

Jeśli chodzi o koleżanki to od jakiegoś czasu dopiero mam taką jedną z która się regularnie widuje i mam z kim się kawy napic[emoji4]
Miłego dnia [emoji8]



Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry