reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

1496160403-aaaaaa.jpeg

Może na pocieszenie zainwestujemy w takie cudo [emoji173]
@Spark najpiękniejsze stopki [emoji188]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] ja już w psa zainwestowałam prawie 9 miesięcy ma i jak ciąży nie ma i widoku na nią tak nie ma. Małpa do kompletu to by był niezły Meksyk juz widzę jak ją gania po mieszkaniu hehe[emoji23]

Napisane na SM-T113 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hejka

Wstałam dziś ze strasznymi mdlosciami i bólem głowy, chyba jeszcze nie odpoczelam a tu do pracy trzeba się zbierać

Dziś u mnie pochmurno i pada :/ Może taki jeden dzień oddechu i dobry będzie :)

Miłego dnia :)

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczynki :-)

Jadę do pracy - mam zapalenie krtani o l4, moze go dam i do domu. Smarcze jak małe dziecko :-) dzisiaj mam 28dc i chyba testy owu jednak faktycznie sa do bani. Moja faza lutealna trwa 15 dni i licząc po pozytywnym teście owu 2 dni to dzisiaj jest 15.
Jutro jadę na Śląsk :-) i w sobotę, albo juz w piątek na wesele w góry :-)
 
Hej kobitki. U mnie temp stoi w miejscu. Także pęcherzyk nie pękł. Sluzu brak, szyjka się zamknęła :(. Czy ten lek na prolaktyne mógł zatrzymać owu??? Czy on nie ma wpływu. Brzuch mnie boli ale dalej na @.
Ale zebym później nie żałowała jadę na sexy później. Wg usg pecherzyk dzisiaj by mial 22mm. Ze nie można tego w domu sprawdzić co i jak :p. Milego dnia.
 
Hej kobitki. U mnie temp stoi w miejscu. Także pęcherzyk nie pękł. Sluzu brak, szyjka się zamknęła :(. Czy ten lek na prolaktyne mógł zatrzymać owu??? Czy on nie ma wpływu. Brzuch mnie boli ale dalej na @.
Ale zebym później nie żałowała jadę na sexy później. Wg usg pecherzyk dzisiaj by mial 22mm. Ze nie można tego w domu sprawdzić co i jak :p. Milego dnia.
Działaj działaj :)
 
reklama
Zdrówka @marc [emoji8]

@StorAnia nie ma tego złego jak to mówią. [emoji110] chociaż i tak wolałabym wiedzieć na czym stoję z @...[emoji19]

A u mnie żadnego dziecka nie będzie... gdy poszłam się umyć, on zasnął na kanapie, 2 razy go budziłam a i tak spałam sama... mam K... dość, serio. Wolał sobie film oglądać. Wiać to bardziej interesujące ode mnie i wspólnego.dziecka... ryczeć mi się chcę... A takie podchody robił, czego to nie mówił, wręcz się oburzył że nie powiedziałam mu wczesnej o owu... W tyłku mam to wsZytko, wiecznie musi coś schrzanić. Mam oficjalnie dość. Poryczałam się, idę w krzaki...

cbpregz2ljqjsg03.png
 
Do góry