reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Witam was w ten pochmurny dzien[emoji58]
Widzę ze piszecie o obowiązkach domowych.ja nie lubię gotować robie to bo muszę wyżywic potomstwo i meza[emoji16]ale uwielbiam sprzatac,prasowac też ale nie za dużo.zmywa za mnie zmywarka.uwielbiam odkurzac bardzo mnie to uspokoja[emoji6]
@ komareczka ja też z Podkarpacia [emoji6]


Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Witam serdecznie z rana dziewczyny ja tez z Podkarpacia ☺ co do sprzątania to ja lubię to robić jeśli mi nikt nie przeszkadza gotować też lubię mój chłop nie ima się zbytnio roboty w domu gdyż twierdzi ze nie umie tego robić ☺ oczywiście to nie prawda umie zrobić pierogi a nawet upiec pyszne ciasto ale to jego wymówka tylko... wybaczam mu to bo aktualnie ma ciezka pracę wraca wykończony do domu a jeszcze musi zająć się remontem naszego nowego domu. Alee już mu zapowiedziałam ze po przeprowadzce do nowego domu zajmujemy się domem razem bo noe dam rady sama ogarnąć obiadu dziecka ogrodu koszenia trawy i sprzątania w 5 pokojach ☺ takze tak to u nas wygląda POZDRAWIAM
 
reklama
Czy tylko ja mam dziś lenia? Nic mi się nie chce, czuję weekend... Właśnie obserwuję bociana, który próbuje koło mnie zrobić gniazdo, ale ma za chudego słupa i się mu nie udaje. Chyba czas się za coś wziąć :D Jakieś plany na weekend? ;)
ja nie mam lenia :) super pogoda, muzyczka w radiu a ja siedze w pracy ale jest luźno :)
a na weekend? hmm dziś wieczorkiem pooglądam Sopot Hit Festiwal lubie programy muzyczne, jutro jak zwykle sprzatanko, i zakupy ale tez jade na testy nietolerancji pokarmowych.
A wieczorem chyba jakiś grill będzie bo znajomi wrócili.
 
Czy tylko ja mam dziś lenia? Nic mi się nie chce, czuję weekend... Właśnie obserwuję bociana, który próbuje koło mnie zrobić gniazdo, ale ma za chudego słupa i się mu nie udaje. Chyba czas się za coś wziąć :D Jakieś plany na weekend? ;)


Oj i ja mam dziś lenia- okropnego- obijam się w robocie :p Mój T cały weekend w pracy od 14-22 więc spędzę go z córą :) Dziś na urodziny do koleżanki z przedszkola. Jutro pojedziemy do mojej Mamy, a w niedziele do wujków mojej Córki :) Moja mała ma wujków w wieku 11 lat i 7 lat :p No i weekend strzeli jak nic.
 
Witam :)
Długo sie nie odzywałam bo czekałam na @ a pózniej na badania. Dzisiaj odebrałam wyniki. Mam podwyższona prolaktyne 41,02 ng/ml. Wizytę u mojej gin mam dopiero we wtorek, wiec chciałam sie zapytać was czy to jest duzo czy nie :)Pewnie ten temat juz był, ale cieżko szukać na 6000 stron :)
Ja mam prolaktyne 45 i wizyte w poniedziałek :). Napisze po wizycie. Zawsze to dzień przed hehe.
@basia89 dobry jest ten twoj m. Moze to znak;))
 
ja nie mam lenia :) super pogoda, muzyczka w radiu a ja siedze w pracy ale jest luźno :)
a na weekend? hmm dziś wieczorkiem pooglądam Sopot Hit Festiwal lubie programy muzyczne, jutro jak zwykle sprzatanko, i zakupy ale tez jade na testy nietolerancji pokarmowych.
A wieczorem chyba jakiś grill będzie bo znajomi wrócili.
My może jutro coś pogrillujemy, mam nadzieję, że pogoda dopisze;)
 
Hej Kochane :)

Szykuje się na wizytke :) jeszcze muszę odebrać wyniki. Mam nadzieję, ze będę ok :)

@basia89 niezły jajcarz ten Twój M :D pewnie, trzeba na wesoło do tego podejść. Nawet jak szminka ucierpiała :D

@M2b fajnie, ze już jesteś :) nadwaga nigdy nie jest wskazana. Ale na spokojnie. Zapisz się właśnie na siłownię i starajcie się na razie bez spinki wtedy kiedy jest chęć. Moja przyjaciółka to naprawdę konkretną babka pod względem tuszy. Pani ginekolog na jej pytanie o starania odpowiedziala: Najpierw proszę schudnąć i za rok porozmawiamy... bezczelna baba. Miesiąc później zaszła bez problemu w ciążę. Jest już w 21 tc. Dzidzia super się rozwija :)
 
ja przestałam od soboty jesc gluten... miałam przez jakiś rok przewlekłe biegunki i bóle brzucha, od reki ustapiło.
, mogło tez być przyczyna poronień, jutro ide na szczegółowe badania na nietoleracje pokarmowe i zbadac jelita.
Kiedy będziesz miała wyniki?


Ale Ty kochana chudzinka jesteś a ja taki kloc. U mnie powinno w sumie szybciej schodzić. Ale byliśmy w Polsce i się nie chciało dietowac. I jakoś niby motywacja jest ale jak ja pomyślę że trzeba odłożyć starania znowu na dlugi czas to mi się nic nie chce [emoji22] [emoji22] [emoji22]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Chudzinka... Nie mogę sobie poradzić z ramionami i z brzuchem :( została mi skóra po ciąży i pod nią tluszczyk i za cholerę nie chce zejść :( musze chyba więcej na zajęcia chodzić ehhh.


Czy tylko ja mam dziś lenia? Nic mi się nie chce, czuję weekend... Właśnie obserwuję bociana, który próbuje koło mnie zrobić gniazdo, ale ma za chudego słupa i się mu nie udaje. Chyba czas się za coś wziąć :D Jakieś plany na weekend? ;)
Mi też się nie chce :( my dzisiaj po pracy idziemy prawdopodobnie do banku po ofertę kredytową, trochę po znajomości, mamy nadzieję, że dobre warunki dostaniemy :) wieczorem prawdopodobnie jedziemy do teściów, mój chce wyjść z kumplem na miasto...pewnie wróci w takim stanie, zw tylko mnie wkurzy. Jego kumpel rozstał się z dziewczyną w lutym i chce "dojść do siebie", czarno to widzę...





Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry kobietki! Ja już wróciłam z Polski. W lipcu muszę pójść do endokrynologa bo ginekolog mi powiedział, że te ft4 jest wysokie i on nie wie co z tym zrobić. A tak poza tym, że powinnam schudnąć (co sama wiem niestety [emoji22] ) to powiedział, że wszystko jest ok. Mówił też że mam przewagę nad kobietami po zabiegu bo u mnie wszystko samo wrócilo do normy bez żadnej ingerencji. Jeszcze wit d koniecznie do suplementacji bo jest poniżej poziomu. I powiedział, że można działać już. Chyba chce trochę zrzucić narazie bo jak to może znowu zaszkodzić to bym sobie nie wybaczyla.
@siwa84 tak strasznie mi przykro jak byś chciała pogadać to pisz śmiało.

@Flower gratulacje! Piękne kreseczki.
@StorAnia spa dla pipki [emoji23]
@Lanvin no normalnie nie wierzę w ten okres. Wykres super a tu takie rzeczy...
@basia89 ten Twój mąż ma inwencję [emoji23]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Niunia a może wiosła albo orbitrek do ćwiczeń do domu? Ponoć świetnie redukują wagę...ja kupiłam właśnie dla syna bo niestety ma nadwagę, a wcale nie wcina dużo. Nigdy nie pił kolorowych napojów gazowanych, ani nie jadł czipsów.
 
Do góry