reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

reklama
@Lanvin @judytka777 trzymam kciuki moooocno :) Oby to było to :)
Wesele było takie sobie, kiepski diżej nie umiał rozruszać towarzystwa. Siedzieliśmy jak te d... na weselu do 3 nad ranem. Wczoraj padaliśmy ze zmęczenia.
Dzisiaj czwarty, przedostatni dzień z clo. Nie czuję specjalnych skutków ubocznych. Jestem może trochę bardziej osłabiona. Poza tym ok. Dzisiaj jadę na 4 dniowe szkolenie, a mogę tylko bezalkoholowe, więc nie będzie fajnie :( A po powrocie zabieramy się z mężusiem do produkcji dziecia i mam nadzieję, że clo pomoże i jakieś jajco się wykluje ;) Miłego dnia staraczki :)
 
Hejka z rana:)

@Lanvin no no coś tu się szykuje :p Trzymam kciuki :)

@Paraplu ja też miała "problem" z interpretacją Twojego zdjęcia :) heheh.... Fajnie to wyszło :)

@Spark Trzymaj się i mleko czosnek miód i do wyrka.

Ja dziś 74 dc i chyba zbliżam się do @. Wczoraj wzięłam ostatnią Luteinę i czekam. Myślę że przyjdzie wredota gdzieś w okolicach dnia Mamy :( brzuch mnie pobolewa więc raczej się nie udało :( ale niech ten cykl się już skończy bo mam dość. Jedno co mnie zastanawia to szyjkę mam bardzo wysoko a zawsze przed @ była nisko, ale pewnie jeszcze się obniży. No nic już nie będę smęcić tylko grzecznie czekam :)
upload_2017-5-22_7-48-36.png



Za wszystkie trzymam mocno kciuki :)

Miłego dnia :)
 

Załączniki

  • upload_2017-5-22_7-48-36.png
    upload_2017-5-22_7-48-36.png
    8,4 KB · Wyświetleń: 382
Hej dziewczyny wczoraj miałam termin okresu i nie dostałam.boli mnie brzuch.jak dziś nie dostanę to jutro zrobię test.trzymajcie kciuki
@Lanvin za Ciebie tez trzymam kciuki.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Jest dla nas szansa :* byłabyś lutówką, czy jeszcze styczniówką?


@Carmen24l ja mam cykle 31-32-niowe a Ty?
@Lanvin ja już zrobilabym test
Ja czekam [emoji14] jak jutro nie spadnie, to zrobię najwyżej jutro lub w środę. Ale jutro nie wiem, czy będę miała kiedy kupić test, bo prosto z pracy jedziemy z małym do szkoły na zebranie i diagnozę przed 1 klasą.


@Lanvin @judytka777 trzymam kciuki moooocno :) Oby to było to :)
Wesele było takie sobie, kiepski diżej nie umiał rozruszać towarzystwa. Siedzieliśmy jak te d... na weselu do 3 nad ranem. Wczoraj padaliśmy ze zmęczenia.
Dzisiaj czwarty, przedostatni dzień z clo. Nie czuję specjalnych skutków ubocznych. Jestem może trochę bardziej osłabiona. Poza tym ok. Dzisiaj jadę na 4 dniowe szkolenie, a mogę tylko bezalkoholowe, więc nie będzie fajnie :( A po powrocie zabieramy się z mężusiem do produkcji dziecia i mam nadzieję, że clo pomoże i jakieś jajco się wykluje ;) Miłego dnia staraczki :)
Gdzie na to szkolenie jedziesz??


Hejka z rana:)

@Lanvin no no coś tu się szykuje [emoji14] Trzymam kciuki :)

@Paraplu ja też miała "problem" z interpretacją Twojego zdjęcia :) heheh.... Fajnie to wyszło :)

@Spark Trzymaj się i mleko czosnek miód i do wyrka.

Ja dziś 74 dc i chyba zbliżam się do @. Wczoraj wzięłam ostatnią Luteinę i czekam. Myślę że przyjdzie wredota gdzieś w okolicach dnia Mamy :( brzuch mnie pobolewa więc raczej się nie udało :( ale niech ten cykl się już skończy bo mam dość. Jedno co mnie zastanawia to szyjkę mam bardzo wysoko a zawsze przed @ była nisko, ale pewnie jeszcze się obniży. No nic już nie będę smęcić tylko grzecznie czekam :)
Zobacz załącznik 807502


Za wszystkie trzymam mocno kciuki :)

Miłego dnia :)
Dopiero 8dpo, więc jeszcze wszystko się może zdarzyć :*

Ja to mam jakiś rozstrój żołądka, muli mnie kolejny dzień, tak mi niedobrze od rana i do toalety mnie często goni...to pewnie ze stresu przed @ [emoji14]

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jest dla nas szansa :* byłabyś lutówką, czy jeszcze styczniówką?



Ja czekam [emoji14] jak jutro nie spadnie, to zrobię najwyżej jutro lub w środę. Ale jutro nie wiem, czy będę miała kiedy kupić test, bo prosto z pracy jedziemy z małym do szkoły na zebranie i diagnozę przed 1 klasą.



Gdzie na to szkolenie jedziesz??



Dopiero 8dpo, więc jeszcze wszystko się może zdarzyć :*

Ja to mam jakiś rozstrój żołądka, muli mnie kolejny dzień, tak mi niedobrze od rana i do toalety mnie często goni...to pewnie ze stresu przed @ [emoji14]

Napisane na C5303 w aplikacji Forum BabyBoom
Wiesz co chyba styczeń ale ja i tak cc bym miała więc wcześniej.także styczeń jak już[emoji5] oby mam się udało!!

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hejka z rana:)

@Lanvin no no coś tu się szykuje [emoji14] Trzymam kciuki :)

@Paraplu ja też miała "problem" z interpretacją Twojego zdjęcia :) heheh.... Fajnie to wyszło :)

@Spark Trzymaj się i mleko czosnek miód i do wyrka.

Ja dziś 74 dc i chyba zbliżam się do @. Wczoraj wzięłam ostatnią Luteinę i czekam. Myślę że przyjdzie wredota gdzieś w okolicach dnia Mamy :( brzuch mnie pobolewa więc raczej się nie udało :( ale niech ten cykl się już skończy bo mam dość. Jedno co mnie zastanawia to szyjkę mam bardzo wysoko a zawsze przed @ była nisko, ale pewnie jeszcze się obniży. No nic już nie będę smęcić tylko grzecznie czekam :)
Zobacz załącznik 807502


Za wszystkie trzymam mocno kciuki :)

Miłego dnia :)
Hej! Zawsze miałas takie długie cykle? Pomijając sprawę starań... Myślę że to jest bardzo fajne! [emoji4] @ raz na 3 miesiące...

Napisane na F5321 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry