reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞 Upalny lipiec mamy, wakacje zaczynamy i dwie kreski wysikamy 🤰

reklama
@morticia_adams dzięki za zgłoszenie o założenie sierpniowego wątku ❤️
Zapisze się za kilka dni bo nie wiem kiedy dostanę okres, ostatnio mam jakieś dziwne te cykle.


Wczoraj byliśmy w Łodzi zrobić te zlecone badania przez Ma.lin.owskiego.
Wyniki będą na wizycie we wrześniu, czas oczekiwania to 30 dni.
No i najlepsze jest to, ze czesc jakichs badan wykonuje Alab, bo podpisywalam zgode.
Jeśli która się tam wybiera a partner ma badanie nasienia, to przygotujcie ich psychicznie, że to się odbywa po prostu w toalecie, przed lustrem.
Dramat.
 
Ja dostałam dzisiaj e-mail (bo napisałam wczoraj) że nie mają kompletu moich wyników więc dalej czekam...
 
Jestem po hsg. Oba jajowody drożne, w prawym od razu był widoczny kontrast, nad lewym dr musiał trochę popracować, ale w końcu też puściło. No i tak powiem Wam dobrze i niedobrze. Bo skoro jest ok, to dlaczego nie wychodzi?
Plan na mnie jest taki, że dr zaprasza mnie za 3 tygodnie na ciążową wizytę (🤣🤣🤣- salwa śmiechu). A jeśli się nie uda to w październiku stymulacja.
Mam mieszane uczucia, chyba że dziwnie się czuję po tych narkotycznych znieczuleniach 🤦🏻‍♀️🤭
U mnie było tak samo, prawy super, lewy gorzej ale kontrast przeszedł. Po 3 miesiącach od HSG ciąży dalej nie ma, więc rozumiem mieszane uczucia, ale liczę że Tobie się uda 😊

Ja w tym cyklu totalna zlewka, nie wiem kiedy mam dni płodne, testy owulacyjne schowałam głęboko w szafie, nawet nie zanotowałam kiedy dokładnie miałam pierwszy dzień okresu. Czuję się jakoś taka wolna, moja głowa chyba tego potrzebowała.
 
U mnie było tak samo, prawy super, lewy gorzej ale kontrast przeszedł. Po 3 miesiącach od HSG ciąży dalej nie ma, więc rozumiem mieszane uczucia, ale liczę że Tobie się uda 😊

Ja w tym cyklu totalna zlewka, nie wiem kiedy mam dni płodne, testy owulacyjne schowałam głęboko w szafie, nawet nie zanotowałam kiedy dokładnie miałam pierwszy dzień okresu. Czuję się jakoś taka wolna, moja głowa chyba tego potrzebowała.

Taki miesiąc oddechu jest super 💆 mi po roku starań super to zrobiło. W ciążę nie zaszłam od tego, ale jakoś silniejsza wróciłam 😃
 
ja mam 7dpo dziś i polała się ze mnie żywa krew. Fajnie, ciekawe o co chodzi mojemu organizmowi
Ja miałam w sobotę podobnie, ale 8dpo
Test dziś bialy, miałam taka myślę że może coś się udało.. że może implantacja
Meh..
Przypomina to mój majowy cykl. Najpierw pojawiło się coś niby jak okres, ale trwało tylko 2 dni i było przed czasem. Kilka dni później było już normalne krwawienie i okazało się, że to była biochemiczna.
Żeby jeszcze tak za każdym razem jak się coś dzieje można było sprawdzić to od ręki. Potem człowiek ma tylko tysiąc głupich myśli 🫤.
Mimo wszystko dziewczyny 🤞🤞 a może jednak zaskoczy nas wszystkich coś pozytywnego.
Czego życzę każdej 🤍

@fckathy Ty małpo 🙈 czy wiesz jak bardzo wszystkie dziewczyny się tu o Ciebie martwiły? Następnym razem proszę zostaw jakąś informację co byśmy nie myślały, że nas porzuciłaś 😅. Cieszę się, że wróciłaś i trzymam 🤞🤞 za jutrzejsze…

No i zleciał nam niemal cały lipiec.
@Leanne dziękuje za przyniesienie szczęścia w tym miesiącu. W zamian chciałabym się odwdzięczyć każdej 🍼jakby tylko było to możliwe 🤍
Co prawda zapisywać się na sierpień już nie będę, ale mam tam na każdą 👀 😄.
Więc jakbyście się czuły obserwowane to ja 😂
 
Do góry